Sprośne okruchy

Felicity Jones wyszła za mąż!

Dziś krótka, ale treściwa informacja, która jednych ucieszy, innych może zasmuci. Felicity Jones, czyli niezapomniana Jyn Erso z „Łotra 1”, będąca obiektem westchnień niejednego fana, nie jest już stanu wolnego. W ubiegły weekend aktorka ponownie stanęła w blasku fleszy, acz tym razem grała samą siebie. Dokładnie 30 czerwca zrobiła konkurencyjną imprezę wobec wrocławskich Dni Fantastyki i wyszła za mąż za swojego chłopaka, reżysera Charlesa Guarda. Są ze sobą ponad 3 lata.Ceremonia odbyła się w zamku Sudeley w Goucestershire w Anglii. Obecni byli między innymi Tom Hanks i Eddie Redmayne. Prasa dostała pozwolenie na maleńkie zdjęcia (za Vanity Fair). Młodej parze zaś gratulujemy i życzymy długiego, szczęśliwego życia.Tagi: Felicity Jones (107) Plotki (1155)

Komentarze (30)

Szczęściarz.

Jak ona jest drewniana to co można powiedzieć o Haydenie? Princess fanfaranfa znowu odstawiła leki xD

*ciężkie westchnięcie*

W każdym razie beznadziejna w "Burzy".

Świetna aktorka, świetna dziewczyna. Powodzenia!

Nie tylko w R0 zagrała cienko, rolę w Inferno też położyła, tam jej drewniana mimika była nawet gorsza jak w Disney fanfiku.

Nie, nie zazdroszczę jej urody, aż tak pinkna do tefo nie jest.xD Zazdroszczę jej fartu w życiu, bo za kiepskie zagranie papierowej postaci pogłaskano ją powszechnie po główce, wypowiada się o jej marnym aktorstwie raczej w superlatywach. Ja nie lubię jak kogoś się za wykonanie słabizny chwali; tak jak mie lubię gdy kogoś się za rewelacyjną robotę gani. Ot, co.

Na aktorstwie się nie znam, ale mnie Felicity w swoich rolach przekonała jak najbardziej. Widać kwestia gustu, podobnie jak z Haydenem :P

hackeradyn - a czemu fuj? Czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy "biali heteroseksualni mężczyźni" zbyt boją się o to, że mogą nie być w centrum uwagi.

Przeciez ona zginela na Scariff... To jakis prequel czy co?[2]

Rozwaliło mnie to.:P

Ale czekajcie. Coś jest nie tak. Ten jej mąż to biały, heteroseksualny mężczyzna. A fuj? :P

Eee... Nope. Skoro Princess może pisać, że ludzie hejtują Haydena, bo mu zazdroszczą urody (LOL - pisała to i w komentarzach i na forum), to ja mogę pisać, że Princess krytykuje Felicity z tego samego powodu. Bo pewnie tak właśnie jest, ale żeby mieć pewność, trzeba spytać Milego, może pokaże fotki Princeski.

Sam się podłożyłeś ! XDDD

Po prostu zazdroszczą jej urody.

Co ma ślub do aktorstwa ? - nie wiem, ale dowalić jej trzeba - bo tak. Niesamowite.

Komentarze Princess i Evening [2] <3

Evening, czemu? Oo

Najlepszego, tylko niech nie gra, a zajmie się modelingiem.

"Westchnień"
<3

NIEEEEEEE ;(

Najlepszego, młoda paro! :) Bardzo lubię Felicity, po Rogue 1 obejrzałam z nią kilka filmów i podobały mi się prawie wszystkie.
Tylko co to są "maleńskie zdjęcia"? ; )

Przeciez ona zginela na Scariff... To jakis prequel czy co?

@hackeradyn - jak już to zrobiła konkurencję Wrocławiowi, a Felicity gratuluję i życzę szczęścia na nowej drodze życia :)

Bardzo ją lubię. Śliczna i utalentowana. Gratulacje 🎊 🎉 🎆

Ale to, że zrobiła konkurencję Wrocławowi to już nieładnie :P

Hagan - lewicowo - ateistycznych. Zachowaj poziom.

100% kobiecości !, niesamowicie zmysłowa i piękna dziewucha :). Na dodatek świetne poczucie humoru i w ogóle, taka osoba z którą konie kraść ;). Ma facet niesamowite szczęście !. Ma prawdziwy skarb !.

Szczęścia życzę młodej parze! Niech Moc będzie z nimi! Cieszę się że podjęła dojrzałą decyzję i będą mężem i żoną a nie tak jak się dzieje w niektórych lewacko-ateistycznych środowiskach, "partnerem" i "partnerką".

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.