Komiksy

Komiksowy „Powrót Jedi”

Egmont Polska

Do sprzedaży trafił "Powrót Jedi", czyli kolejna komiksowa adaptacja filmowych epizodów. W tym roku wydawca szykuje dla nas jeszcze jedną część cyklu Star Wars Film. W listopadzie ma pojawić się "Atak klonów".

Star Wars Film: Powrót Jedi

Kolejny komiks na podstawie filmu z gwiezdnej sagi. Wojna Rebeliantów z Imperium trwa. Jabba Hutt, przywódca półświatka, więzi w swoim pałacu Hana Solo. Imperator i Darth Vader mają zamiar przeciągnąć Luke’a Skywalkera na ciemną stronę. Tymczasem budowa nowej, jeszcze potężniejszej Gwiazdy Śmierci zbliża się do końca. Czy Rebelia zostanie w końcu zmiażdżona raz na zawsze?
Komiks oryginalnie ukazał się nakładem Disney–Lucasfilm Press w The Original Trilogy – A Graphic Novel.
Scenariusz Alessandro Ferrari, ilustracje Kawai Creative Studio oraz Davide Turotti. Przekład: Maciej Drewnowski. Cena 19,99 zł, 72 strony. Premiera: 11 lipca 2018 r.Tagi: Alessandro Ferrari (15) Egmont Polska (607) Epizod VI: Powrót Jedi (463) Kawaii Creative Studios (11) Maciej Drewnowski (51) Star Wars Film (komiksy) (11)

Komentarze (7)

Dzieci zasługują na najwyższą jakość!!!

Ludzie, to komiks dla dzieci, spokojnie ;)

Grafika na styl japońskich bajek. Nie cierpię tego rodzaju grafiki.

Po co? Mamy FILM (szok) Adaptacje książkowe itp. Nawet LEGO. Generalnie każdy wie czym jest "Powrót Jedi" więc po co kolejny remake tej historii? Nie mówię już o okładce i grafice, ale o samej idei tworzenia takiego "towaru" To jakby 40 wersja figurki R2, który generalnie nie uległ zbyt wielu widocznym zmianom przez całą sagę...

Grafika jest specyficzna w całej serii, po prostu. :)

TA grafika...:/

Jeżeli komiks graficznie przedstawia się tak jak na okładce, to uprzejmie podziękuję. Obawiam się że nie zniosę widoku tego typu karykaturacji Wicketa W. Warricka i Chiefa Chirpy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.