Kolekcjonerstwo

Nowy zestaw Topps Finest

Niedawno informowaliśmy Was, że po ponad sześciu latach przerwy do sprzedaży trafi nowy zestaw kart kolekcjonerskich firmy Topps z serii Galaxy. Nie będzie to jednak jedyny w tym roku "powrót do przeszłości". W grudniu do sklepów trafi nowy zestaw z serii Finest. Poprzedni na rynek trafił w 1996 roku. Wszystkie karty w tym zestawie były chromowane - dawało to niesamowity efekt, ale i zwiększało cenę, przez co zestaw nie cieszył się wówczas zbyt dużą popularnością. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w tym miejscu.

Tegoroczny Finest również będzie chromowany. Podstawowy zestaw składać się będzie ze 100 kart, ze zdjęciami ze wszystkich filmów kinowych Star Wars. Poza zestawem podstawowym trafić będzie można również wiele dodatków, w tym: karty z autografami lub specjalnie przygotowanymi na jego potrzeby unikatowymi szkicami.

Karty sprzedawane będą w paczkach zawierających 5 losowych kart. Zwyczajowo, niedługo po wyjściu zestawu, na eBayu nabyć będzie można komplet kart podstawowych (za ok. 10-20$) oraz pojedyncze unikatowe egzemplarze.Tagi: topps (113)

Komentarze (2)

Zestaw nowy, Lando stary.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.