Komiksy

Sierpniowy Star Wars Komiks już dostępny

Egmont Polska

Trzy dni temu do sprzedaży trafił wakacyjny zeszyt dwumiesięcznika Star Wars Komiks. W najnowszej odsłonie czeka nas kolejna historia skupiająca się na dobrze wszystkim znanym Lordzie Sithów, otwierająca jednocześnie nową serię publikowaną za oceanem przez wydawnictwo Marvel.

Star Wars Komiks 4/2018 (76)

W czwartym numerze w 2018 roku znajdzie się pierwsza historia z nowego cyklu o Vaderze, rozgrywającego się wkrótce po przejściu Anakina Skywalkera na ciemną stronę Mocy.
W komiksie zobaczymy, jak Darth Vader wszedł w posiadanie swojego słynnego czerwonego miecza świetlnego, zyskał potęgę Mrocznego Lorda Sithów i stał się machiną imperialnego terroru.
Komiks oryginalnie ukazał się nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Darth Vader - Dark Lord of the Sith #1-6: The Chosen One #1-6.
Scenariusz Charles Soule, rysunki Giuseppe Camuncoli, tusz Cam Smith, kolory David Curiel, okładka Jim Cheung i Matthew Wilson. Przekład: Jacek Drewnowski oraz Katarzyna Nowakowska. Cena 19,99 zł, 144 strony. Premiera: 7 sierpnia 2018 r.

Temat na forum.Tagi: Charles Soule (52) Darth Vader (2017) (31) Egmont Polska (578) Giuseppe Camuncoli (27) Jacek Drewnowski (82) Star Wars Komiks (208)

Komentarze (8)

Vader: Year One
Polecam. Bdb seria i jeden z najlepszych SWK jaki wyszedł od 2015.

Świetne fabularnie i wizualnie, jak większość komiksów z nowego kanonu.

Należę do tych zachwyconych. SWK 4/2018 jak dla mnie 9/10.

Vader w tej serii staje się Sithem z krwi i kości, nie tylko z nazwy nadanej przez Imperatora. Raz że wykonuje swoją powinność względem Pana, dwa że zgłębia tajniki nauk Sithów. Mnie ta seria zaczęła się dopiero podobać od niedawna, ale większość osób jest nią zachwycona.

Ale to chyba dobrze, że nikogo nie zabił, bo ty przecież nie lubisz brutalnych mordów itp.

A Vader w nim morduje jakiś Jedi, buntowników czy coś, czy jest taki dość spokojny jak w poprzedniej serii?
Bo tam to tylko chyba w jednej historii faktycznie zachowywał się jak Vader. A przez resztę to bardziej mówiono jaki on groźny niż faktycznie był. Nawet nie zabił żadnej postaci, którą byśmy choć trochę znali poza ludźmi imperatora

Najlepsza w tym komiksie jest medytacja Sitha.

Trzeba będzie kupić "Myszka-Vader" :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.