Mroczne widmo

P&O 295: Jak projektowaliście stadion?Dziś pytanie do Douga Chianga o inspiracje i szczegóły techniczne projektowania „Mrocznego widma”.P: Jedną z najbardziej niezapomnianych sekwencji „Mrocznego widma” są Podracery. Jak zaprojektowaliście stadion?

O: Stadion został rozwinięty wokół pomysłu, że mieszkańcy Tatooine poświęcają swoje niewielkie zasoby, by zbudować dużą architektoniczną strukturę w istniejącym krajobrazie. W przypadku stadionu pomyślałem, że byłoby cudownie móc wyrzeźbić go ścianie płaskowyżu. Ten pomysł pasował do realiów ustanowionych domostwem Luke’a w pierwszych „Gwiezdnych Wojnach”.

Natomiast hangar rozwijaliśmy z moich inspiracji w których podracery bardzo przypominały konie. Więc na początku narysowałem linie, które przerodziły się w bramy i indywidualne stoiska, podobne do tych które można zobaczyć na torach wyścigów konnych. Ostateczna wersja hangaru zawiera ten pomysł ze stoiskami, ale projekt jest oparty na czymś, co wszyscy lepiej znamy.Tagi: Doug Chiang (75) Epizod I: Mroczne widmo (533) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (399)

Komentarze (6)

słabe prowo i nadal zazdro :P

W TLJ też był stadion i wyścigi, ale bez Lucasa wszystko ma mniejszą scalę :( [2]

Przecież powszechnie wiadomo że LS jest redaktorem pudelka... :D

W TLJ też był stadion i wyścigi, ale bez Lucasa wszystko ma mniejszą scalę :(

Jakiś redaktor pudelka chyba włamał się LS na konto, sądząc po jego ostatnich newsach.

Ale co to za prowokacja w topicu ?, jak to "wyszedł lepiej niż te na Euro" ???, wolne żarty ...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Mroczne widmo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.