Han Solo

Nowe materiały promocyjne „Hana Solo”

W ramach kampanii reklamowej związanej ze zbliżającą się premierą „Hana Solo” na DVD/BD w sieci zamieszczono nowe filmiki na których możemy jeszcze raz się przyjrzeć dwóm scenom z ostatniego spin-offa. Pierwszy dotyczy napadu na pociąg, a drugi rozmowy z Darthem Maulem.

Magazyn Forbes opublikował również zdjęcie promocyjne Dartha Maula na którym możemy dokładniej się przyjrzeć jak wyglądają jego metalowe nogi.Przypomnijmy film trafi do sprzedaży na DVD/BD w naszym kraju 26. września. Szczegółowe informacje na temat wydanie znajdziecie w tym miejscu.Tagi: Blu-ray (210) DVD (531) Han Solo (spin-off) (330)

Komentarze (17)

Wiadomo, baby lecą na kasę :D

Dziwi mnie, dziwienie się, że Qi`ra wybiera Organizację (nie piszę, że zwłoki, bo to wypieram ~:P), a nie wolność, pewnie przy boku Solo.

Wolność solo (nie z Solo ~;))? Krótki żywot z wyrokiem śmierci na karku.

Zatem razem z Solo. A kim jest Solo? Byłą młodzieńczą miłością. Obecnie gołodupiec z nieokreśloną przyszłością, niezbyt rozsądnie stąpający po świecie.
Co może zaproponować? Marzenia i plany, na koniec niedorobionego potomka i wdowieństwo bez planu emerytalnego. ~;)

A Organizacja? Ciężko powiedzieć jaki miała schemat. Powiedzmy, że w stylu Czarnego Słońca i że Dryden Vos miał pozycję zbliżoną do viga. Przy odpowiednim rozegraniu Qi`ra może wskoczyć w jego buty. Oczywiście jest to obarczone sporym ryzykiem, ale ponoć bez ryzyka nie ma zabawy. ~;)

Dla mnie Qi`ra wybrała mądrze, jak przystało dojrzałej kobiecie.

Różna fajne filmy SW mogły powstać, ale już pozamiatane :)

Spin-off o Maulu i jego organizacji próbujących wykręcić jakiś numer biednym mieszkańcom Tatooine (np. dogadanie się z Jabbą i współpraca w handlu niewolnikami) o którym dowiaduje się nasz stary, poczciwy Ben Kenobi i postanawia pokrzyżować te plany. Chyba nawet brzmi nieźle, tylko że Rebels dopowiedziało już historię tych dwóch, tym nie mniej byłbym za.
Chyba wcześniej o tym nie pisałem, więc napiszę teraz. Podoba mi się że Maul wystąpił w spin-offie, to właśnie chciałem zobaczyć, krótkie cameo, jedyna rzecz do której bym się przyczepił to to że niestety Maul w Solo przejawia objawy tej samej choroby psychicznej którą widzieliśmy w Rebels. Naprawdę, niepotrzebnie wyjmował ten miecz i popisywał się przed takim pionkiem jak Quira.

"Darth Maul - Łowca z Mroku" to jest materiał na spin-off.

Luke S. Tak czytam Twojego posta i myślę sobie, jaki to byłby kapitalny pomysł. Obi-wan dowiaduje się o organizacji Maula, być może o tym że ten chce go dorwać i się zemścić. Obi robi sobie wyprawy poza Tatooine. wszystko ma epicki finał w postaci pojedynku na miecze. Można by znowu wprowadzić teoretycznie Solo, Kirę czy Bobę Feta. Maul byłby dla Obiego idealnym przeciwnikiem i domknięciem tego wątku, jeśli już ostatecznie pogodzić się z tym że on przeżył Naboo itd. No ale niestety jest już Rebels i to wszystko ma już swój mały, kameralny finał. Szkoda że nie lepiej i nie dla szerszej publiki.

Świetny ten nowy design Maula. Szkoda, że było go tak niewiele. Z przyjemnością zobaczyłbym spin-off o Obi-Wanie, gdzie głównym oponentem byłby Maul i jego organizacja, z epickim pojedynkiem na końcu filmu. Szkoda, że ten potencjał zmarnowano na nędznych Rebelsów.

Promowanie SOLO rogatym spoilerem to desperacja, przecież wiele osób jeszcze tego filmu nie widziało :(

@Verg, pretensje że Maul żyje mniej do Lucasa ;) Ale skoro żyje, to akurat fajnie jak się to wszystko ładnie zazębia jego postacią, łącząc stary i nowy kanon.

@ Lubsok, dzwoni, bo lepiej żeby dowiedział się od niej co się odwalilo, niż sam zaczął się domyślać i nie wiadomo co by wymyślił. Jak w zyciu.

Szkoda, że promocja wygląda tak, a nie inaczej. No bo promowanie filmu o Solo postacią Maula to jakieś kuriozum.

Jak to dobrze że wreszcie jakaś kampania reklamowa Solo!

Lubsok -> Akurat w przypadku Qi`ry to był przejaw typowej mentalności niewolniczej. Większość ludzi boi się radykalnych zmian, bo to oznacza stawienie czoła nieznanemu, i nawet jeśli żyją w beznadziejnych warunkach, to wolą je wybrać od czegoś nieznanego, bo ta beznadziejność jest przynajmniej znana i do niej są przyzwyczajeni.

Tak samo z Qi`rą - Han Solo oferował jej wolność i niezależność. Tyle że wolność i niezależność to nie tylko zalety, ale i wady z wieloma problemami. Qi`ra, jako typowy przykład mentalności niewolniczej, zamiast zmierzyć się z wolnością z wszystkimi jej zaletami i wadami, wolała dalsze tkwienie w tym samym gównie, bo przynajmniej było gówno do którego przyzwyczaiła się w dotychczasowym życiu.

I tak funkcjonuje większość gatunku ludzkiego, co można zaobserwować również na naszym podwórku na przykładzie narodu polskiego.

Natomiast inna sprawa, że Maul powinien nie żyć (został zabity w TPM) i zamiast niego powinno się wrzucić Jabbę, Xizora czy nawet Tybera Zanna (nawet jeśli Konsorcjum w tamtym czasie nie funkcjonowało).

O takiego Maula walczyłem. <3

w każdym filmie ze świata SW musi być miecz świetlny ;) xd

Zabili go i uciekł.

Ta scena z Maulem to jedno wielkie WTF. Na cholerę Clarke do niego w ogóle dzwoni? Vos zginął, więc może robić co chce, ale ona woli wykręcić numer do Maula, a ten jej mówi, że będą blisko współpracować, a to raczej nic dobrego nie oznacza. Ba, będzie miała gorzej, niż wcześniej. Kretynizm. No ale przecież trzeba było dać Maula, bo widzowie sięgo domagali, nie? NIE!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.