Skywalker. Odrodzenie

Plotki o Epizodzie IX

Billy Dee Williams zamieścił filmik prezentujący jak ćwiczy przed Epizodem IX. Trudno to nazwać spoilerem, ale kto wie. Wcześniej prezentowaliśmy zdjecieaktora z jego trenerem.Tymczasem w sieci pojawiły się przecieki, jakoby pochodzące od kogoś, kto pracuje w Pinewood. Trudno je traktować poważnie, ale brzmią dość interesująco.

Po pierwsze, źródło sugeruje, że Epizod IX nie będzie podzielony na dwie części. O takich sugestiach pisaliśmy wcześniej. Czas trwania zdjęć Epizodu IX ma być długi z dwóch powodów. Po pierwsze trudno było ustawić kalendarze aktorów, a po drugie późno też mają się odbyć zdjęcia na lokacji. I tu informacja z innego źródła. Podobno jedną z rozważanych był Laos. Nie wiadomo jednak, czy nie poprzestaną na Black Park wokół Pinewood (tam obecnie przywożą jakieś sztuczne kamienie).

Ciekawa ma być broń w Epizodzie IX. Cześć z nich ma być bardziej archaiczna. Film miejscami ma przypominać „Siedmiu samurajów” i zbieranie sojuszników na różnych, zacofanych planetach. Dodatkowo przygotowano broń Rycerzy Ren, wygląda na to, że ci podobno pojawią się w filmie.

Ostatnia informacja mówi, że być może zobaczymy barkę żaglową należącą do Maz Kanaty. Na razie nie ma ani słowa o tym, co będzie z Lando.Tagi: Billy Dee Williams (105) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (202) Plotki (1055)

Komentarze (30)

Niech dziadek ćwiczy, fajnie będzie go znowu zobaczyć :)

Twórcy powinni wykorzystać w Epizodzie IX Rycerzy Ren, podobnie Maz Kanatę, DJa czy Kanji Klub. Wypadałoby również jakoś nawiązać do tego dziadka (granego przez Maxa von Sydowa) z pierwszych scen Przebudzenia mocy - nie wiadomo w sumie kim jest, nie wiadomo po jaką cholerę dali mu imię, skoro ono i tak nigdzie nie pada. Mam nadzieję, że ta część nie będzie zrzynką z poprzednich części (wszystkie dotychczasowe epizdy mam na myśli) i po cichu liczę na coś świeżego, tak w konstrukcji fabuły jak i miejsc czy postaci. Oby Epizod IX wyjaśnił i pozamykał wszystkie pootwierane wątki. Liczę na większy naturalizm w obrazie, większą ilość praktycznych efektów i mniejszą ilość komputera -od dziesiątek warstw niepotrzebnie nakładanych na obraz robi mi sie niedobrze. Jeżeli mieliby jakoś sensownie wyjaśnić obecność Finna i Landa to...tak, oni powinni być rodziną. I powinno w końcu paść prawdziwe imię (i nazwisko Finna).

@Kasis - mam nadzieję, że nie karzą mu biegać, skakać itp.
Nawet na ekranie komputera :)

@Soap93
dowiemy się w kolejnej części. oh wait...

Billy Dee, 81 lat, tak? Ładnie :]

to właśnie najśmieszniejsze. ta parodia Imperium ma nieograniczone srodki nie wiadomo skąd. nie wiemy czy to była ich cała flota.

psst, jest już solo ;)

Znów ewoki uratują Galaktykę.

Zbieranie sojuszników na różnych światach przeciwko potężnemu wrogowi... skąd ja to znam... ależ tak!!! Mass Effect 3!!! Tylko że First Order aż tak potężny nie jest - najpierw stracili Starkillera, a potem fala uderzeniowa po przepołowieniu superniszczyciela Supremacy wykończyła połowę floty.

Szkoda, że nie Laos - jestem po maratonie Predatorów i tam dżungla robiła fajną robotę.

Po dzisiejszym meczu jestem nie halo ;) ...

@AJ
Tu:
https://goo.gl/maps/3XjS56Nqf822

Właśnie padłem ! XD ...

@AJ73 W pięknej miejscowości Walim oczywiście...

Ale gdzie był ? (przystanek) XD ...

XDDDDD !!!

Z drugiej strony "archaiczna" broń budzi we mnie obawy o powtórzenie bitwy na Kashyyk...

SW Epizod IX: "Walim na żądanie"
początek spoilera był taki przystanek PKS koniec spoilera

Dokładnie, za mało konkretów. Trzeba cierpliwie czekać...

Czy uduszą właściciela barki? Kogo wrzucą do jamy z potworem? Czy w Górach Sowich będą grasować małe miśki z dzidami? Czyją siostrą okaże się Rey?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...

@SW-Yogurt O tak, tak... Adam Driver na moim podwórku... :) :) :) Oddam za to cały złoty pociąg...

Same zrzynki... No, ale to Abrams.

@AJ73 to nic nie zmienia, bo jeśli ma być to, czego oczekuję, i zrobione dobrze to przy tylu wątkach wiem, że będzie zrobione na odwal :( lub, co gorsza, w ogóle....

Barka... zrzynka... [3] xD

Laos, phi, ale mi lokacja. Przyjechaliby w Sowie Góry, to jeszcze znaleźliby diamentową drezynę, bursztynową chatę albo co innego. Ot, choćby lądowisko UFO. A widoczki, plenery, że niech się ten cały "lasek sosnowy" schowa. ~:P

@Evening Star
Ale spójrz na to pozytywnie - może dostaniemy najdłuższy epizod w całej sadze :)

No no no brzmi nawet nieźle

Zawsze info o ewentualnym braku podziału IX mnie smuci :(

Las... Barka... Lando... Ale będzie zrzynka... ;)

Knights Of Ren ... może w końcu się doczekamy, mam nadzieję, że będą, że będzie więcej walk. Ciekawi mnie co wymyślą z Maz ? ... czyżby "barka" jak u Jabby ? - zaraz będzie, że zrzyyynkkaa ... (zieeew)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.