Gry komputerowe

Nowy zestaw Star Wars: Jedi ChallengesPamiętacie o zestawie Jedi Challenges od Lenovo? Naszą recenzję sprzętu możecie przeczytać tutaj. Okazuje się, że zestaw wciąż żyje i jest rozwijany, a w krajach, w których jego cena jest bardziej uzasadniona rynkowo, odnosi nawet umiarkowany sukces.
Pewnie z tego powodu powstają kolejne rozszerzenia i dodatki fizyczne takie jak poniższy zestaw. Od teraz Jedi Challenges możecie nabyć w zestawie z mieczem Kylo Rena, wcześniej dostępny był tylko model znany z Przedbudzenia Mocy, którym posługiwała się Rey i trochę Fin.Twórcy bardzo chętnie opowiadają o procesie powstawania miecza, dodając że stworzenie go kosztowało więcej pracy i wysiłku niż przygotowanie błyszczącego miecza Rey. Ten noszony przez Bena ma wyraźne ślady użytkowania i wiele rys po przebytych walkach. -Z drugiej strony możnaby się zastanawiać, dlaczego śladów takich nie posiada wciąż zmieniający właścicieli, niemal 60-letni miecz o tak bogatej historii, ale to temat na inny dział.
Dołączenie się nowego modelu oznacza oczywiście, że w grze pojawią się misje dedykowane użytkownikom Ciemnej Strony Mocy. Staną oni do walki przeciw siłom Republiki, Ruchu Oporu a nawet Zakonu Jedi. Mozliwe będą oczywiście walki z innymi użytkownikami, o ile znajdzie się znajomy, który również posiada zestaw Jedi ChallengesTagi: Jedi Challenges (6) Lenovo (5)

Komentarze (4)

To drugie O! :D

O!, ale w sensie, że poprzedni zestaw już masz, i teraz Lenovo (nie)miło Cię zaskoczyło tym drugim zestawem, który będziesz musiał sobie (koniecznie !;)) kupić, czy O!, w sensie, że to jeszcze istnieje ? ... ;D

Eeee, a już myślałem, że to nowy zwiastun Jedi : Fallen Order ... ;). A z drugiej strony, zupełnie zapomniałem, że coś takiego jeszcze istnieje na rynku, bo premiera zdaje się była całkiem niedawno ...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.