Aplikacje mobilne

Star Wars: Rivals anulowanePamiętacie jeszcze o Star Wars: Rivals? To strzelanina "na szynach" przeznaczona na telefony i inne urządzenia mobilne, o której po raz pierwszy usłyszeliśmy na początku roku. Wersja testowa gry była od jakiegoś czasu dostępna w niektórych krajach jednak do globalnej premiery nie doszło. Wygląda na to, że do premiery nie dojdzie nigdy, ponieważ tytuł został właśnie anulowany. Gracze z rynków w Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii mogą grać jeszcze do 11 października, a później wszystkie serwery i usługi zostaną wyłączone. Firma Electronic Arts oznajmiła także, że nie zamierza zwracać pieniędzy za mikrotransakcje wykonane w grze w czasie jej testów.Tagi: EA Polska (36) Electronic Arts (131)

Komentarze (12)

Stwierdzili że gra już się zwróciła z mikrotranskacji dzięki kilku wielorybom, ale że do grywalności jeszcze trochę kasy brakuje, a wiadomo jaką popularnością cieszy się obecnie, to poco mają ryzykować stratę zysków? To początek nowej, pięknej polityki wydawniczej.

Wolę raz zapłacić za grę, niż być zmuszany do ciągłych mikro transakcji uprzykrzających rozgrywkę.

Niech dadzą Galaxy of Heroes w wersji single bez tego całego dziadostwa F2P / P2W, to kupię.

EA by anulowali. [3]

EA by anulowali. [2]

Podobno toto było tak słabe, że nie nadawało się do dłuższego grania. Nie wiem, nie miałem okazji, trudno mk powiedzieć, ale na tym filmiku prezentuje się w miarę normalnie, jak na mobilki oczywiście.

Całemu przemysłowi gier przydałby się reset jak w przypadku starego EU. Jak do tego doszło, że 15 lat temu powstawały takie cuda, a teraz główny zarobek jest na infantylnych grach mobilnych

Ze wszystkich gier mobilnych, to chyba tylko "Commander" wydaje mi się ciekawy.

Gra fajna. Grałem trochę czasu w to. Szkoda gdyż brakowało fajnej mobilnej strzelanki. Zastanawiam się ile jeszcze akcji musi odwalić EA zanim Disney kopnie ich w dupę.

EA by anulowali.

Jak nie zamierzają zwrócić pieniędzy za mikrostrasakcje?! Poważnie? :) Przynajmniej może to trochę oduczy graczy marnować pieniądze na mobilne szajsy.
Im więcej mobilek padnie, tym lepiej! Czemu ludzie się tak dają doić?!

Szczerze to chyba nikogo nie obchodzi. Ktoś czekał na tę grę?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Aplikacje mobilne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.