Gry komputerowe

Pierwsze wieści o nowym patchu do „The Old Republic"W grudniu w „The Old Republic" pojawi się nowy patch, którego akcja rozgrywać się ma m. in. na Ossusie.

Planeta została niemal doszczętnie zniszczona przez supernowe Sithów. Znajduje się tam jedynie mała kolonia Jedi, którzy przetrwali wydarzenia na Zakuul. Wśród mieszkańców znajdziemy m. in. Doca i Nadię Grell. Pojawią się również Khem Val (jeśli w pewnym momencie historii inkwizytora Sithów uwolniliśmy go spod wpływu pewnej postaci) oraz Jaessa (zarówno w wersji Jasnej jak i Ciemnej strony). W jej przypadku, a także Nadii, dostępna będzie opcja romansowa dla obu płci.

Dodatkowo, jeżeli w poprzedniej historii przyłączyliśmy się do przeciwnej frakcji, będziemy mieli możliwość pracować dla niej jako podwójny agent.

Ossus stanie się miejscem codziennych zadań, tzw. daily, po ukończeniu głównego wątku. Będziemy mieli także możliwość odkrycia 3 datakronów, pokonania dwóch bossów a także znalezienia skarbów za pomocą ulepszonego droida i lornetki znanych z poprzednich części.Na planetę będziemy mogli udać się na poziomie 70, z możliwością automatycznego zakończenia poprzednich dodatków.

Na koniec nowa promocja. Na tej stronie do końca roku wpiszcie kod SWCANTINA2018 a dostaniecie nową ramkę na portret.

Temat na forumTagi: The Old Republic (499)

Komentarze (14)

Tak czy inaczej .. hype! Nowy set specjalnie na ten dodatek już się grzeje w moim cargo od dobrych kilku tygodni.

Fakt, można się rozczarować i wkurzyć płacąc abonament, i nie dostając w zamian obiecanej zawartości.

Główny problem z nimi jest taki, że nieustannie kłamią. Dodatek z flashpointem Nathemy obiecali na początek tego roku, ludzie płacili za suba, aby w to zagrać, a tu nagle cisza i wszyscy musieli czekać pół roku. Teraz to samo było z 6.0. Miało być i nagle nie ma, bo tak. Z Athemą było głośno ponad rok temu, a nie w tym. Ich kłamst nic nie usprawiedliwia.

Zatrudnić nowych ludzi do TOR-a ? ;D ... widzę, że bardzo naiwnie podchodzisz do tego ;). Ta gra najlepsze lata ma już za sobą, jak odejdą jeszcze freeplayowcy, to ilość osób grających drastycznie spadnie ...

No właśnie przeszli Ci, którzy siedzieli przy tych nowych dodatkach :D, ja wiem, że dla fana, który już ograł całość plus dodatki i czekał na nowe to żadne wytłumaczenie ;), ale spójrz na to w ten sposób - być może teraz grają właśnie w uwalonego Apeirona ;)))

A co to a za znacznie, że część ludzi poszło na Anthem? Mieli cały rok, aby zatrudnić nowych ludzi. Dla mnie to żadne wytłumaczenie. Poza tym o 6.0 mówiono na oficjalnej stronie Swtor`a przez samych developerów dosłownie kilka miesięcy temu, a tu nagle 5.10 czyli kontent mniejszy.

Papa...... Apeironie ;]

https://www.youtube.com/watch?v=EbSiKc59JL0&feature=youtu.be

Zapewne opóźnienie jest (6.0), kontent był zapowiadany na późną jesień zdaje się. Już pisałem kiedyś, większość ludzi z TOR-a została zaciągnięta do Anthem. Ci co zostali czuwają nad patchami.

Wow, tu takie newsy, a na głównej stronie Swtor`a nic, heh. Dzięki za info. boli, że to nie 6.0, tym bardziej, że obiecywali, u tu małe 5.10 to jest lekką żenadą. Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością wszak jestem veteran`em Swtor`a od wielu lat. Z tej strony Tsukito. Pozdrawiam.

Chyba muszę pociągnąć wątek inkwizytora... albo żołnierza bo ma wyższy poziom. :D

Tyle się teraz dzieje :D

Może na święta sobie pogram.

Tą ramkę gratisową, to niech sobie powieszą wiadomo na czym ...

Może czas wrócic do TORa. Niby wszystkich kampanii nie zdążylem jeszcze ukończyć a to dobra okazja.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.