The Mandalorian

Urodzinowa niespodzianka na planie „The Mandalorian”

Jon Favreau obchodził wczoraj swoje 52. urodziny. Z tej okazji wrzucił dwa zdjęcia z planu „The Mandalorian”, zwłaszcza, że odwiedził go na nim specjalny gość – George Lucas. Na drugim zdjęciu obaj są z Davem Filonim.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Birthday Surprise

Post udostępniony przez Jon Favreau (@jonfavreau)Wyświetl ten post na Instagramie.

#theMandalorian

Post udostępniony przez Jon Favreau (@jonfavreau)Czy Lucas jest jakoś zaangażowany w produkcję serialu? Przy okazji „Hana Solo” wyszło, jak korzystają z jego pomysłów. Więc, może tu jest podobnie? A może tak jak w przypadku filmów, George tylko pojawia się na planie, ogląda i coś tam sugeruje.

W każdym razie krążą plotki, że Lucasfilm bardzo mocno wierzy w serial „The Mandalorian”. Liczą, że jego premiera ruszy do przodu sprzedaż książek, gier, zabawek, figurek i innej maści produktów licencjonowanych. Liczą tu na powiew świeżości, coś bliższego zainteresowaniu podobnemu do „Przebudzenia Mocy”. Z drugiej strony jednak sami zauważają pewien problem, by premiera serialu i zainteresowanie nim nie zaszkodziło Epizodowi IX.Tagi: Dave Filoni (435) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (334) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (840) George Lucas (998) Han Solo (spin-off) (354) Jon Favreau (81) Lucasfilm (541) Serial aktorski (184) The Mandalorian (147)

Komentarze (15)

K`oyacyi z okazji urodzin, panie Favreau! Liczymy, że wspaniałość pańskiej produkcji skopie nam shebsy.

zauważają pewien problem, by premiera serialu i zainteresowanie nim nie zaszkodziło Epizodowi IX
Już się boję co wymyślą jako rozwiązanie tego problemu.

Kolejne spojrzenie na fotki: To nie jest żywy Maker! To kartonowy lub 3Dnstand z ruchomą prawą kończyną.

Disney niech sobie wierzy, niepotrzebnie się męczą - eksperci na YT już się wypowiedzieli, że Mandalorian i tak nie uratuje SW. Cała plotka o powiewie świeżości i kolidowaniu z E9 jak zwykle z d*py. Na razie wiarygodne jest tylko to, że zarejestrowali znak towarowy dla zabawek, gier, ubrań itd. co nie jest niczym dziwnym ani o niczym nie świadczy.

A sam serial z każdym newsem zapowiada się coraz lepiej i lepiej <3 Proszę, niech to będziecie początek wysypu seriali i filmów z mniejszym budżetem na platformę!

Więcej Filoniego!

W 100% zgadzam się z Darthem Zabrakiem jedyne co może być jeszcze dobre to ten serial, bo cała trylogia squeli po TFA już dawno poszła się paść.

Żeby serial mógł zwiększyć sprzedarz gier, to najpierw trzeba te gry zrobić, natomiast EA chyba ma z tym spore trudności, no chyba że mówimy o grach mobilnych, one akurat rosną jak grzyby po deszczu. A co do skrzyżowania się premier serialu i epizodu IX, kto jest jeszcze na tyle naiwny by po dwóch totalnych badziewiach trzeci film miałby być dobry, nie ma sobie czym zawracać głowy, w 2019 roku mój kalendarz odnotowuje tylko jedną premierę tzn premierę The Mandalorian.

Mina Żorża "dobrze, że dali mi pieniądze z góry"

Zerknąłem na jeszcze raz na oba obrazki. Dwaj panowie - kolorki, przyszedł ten od zgubionego kapelusza - żałoba. Przypadek?

Prrr, _po_TFA_! ~;P

Mi też się podobał K-2SO w TFA, bez niego Lando nie prowadziłby tak sprawnie Sokoła Tysiąclecia.

Firma na L. bardzo mocno wierzy w serial i liczy, że premiera rozrusza rynek jak TFA. O to to! Ten wysyp gier, cudowny RPG, w którym mogłeś być kimkolwiek, zbieraczem złomu na Jakku, kelnerem na Takodanie, senatorem na Hosnian Prime, czy nawet szurmiakiem na nieGwieździe Śmierci z działem wielkości Kanady. A propos wielkiego działa, to ten RTS, gdy nie wiesz, czy zdążysz zbudować, czy przyleci LaResistance i zrobi Jesień Średniowiecza. I rewelacyjna przygodówka odtwarzająca fabułę filmu. W końcu po TFA kupiłem pierwsze w życiu LEGO i Bandai; w sumie kilka różnych i cudownych K-2SO. <3 Tak jest TFA rozruszało rynek.
A że się obawiają... No cóż, może się okazać, że serial niechcący okaże się dobry, to BARDZO duże zagrożenie dla EIX.

disclaimer --> to byłaby świetna wiadomość. ^^ Ale raczej wątpliwe. :/

Po cichaczu napisał i nakręcił jeden z odcinków.

George jak zawsze w koszuli w kratę :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.