Świat Filmu

Nie ma zgody na nabijanie się z Kylo Rena

Już od premiery zwiastuna filmu „Ralph Demolka w internecie” widzowie wiedzą, że w kolejnej produkcji Pixara pojawią się liczne nawiązania do innych franczyz, w tym do Gwiezdnych Wojen.

Okazało się jednak, że nie wszystkie pomysły twórców mogą znaleźć się w ostatecznym filmie. W jednym z wywiadów reżyser Rich Moore podzielił się ciekawą informacją. W pewnej scenie mieliśmy ujrzeć bowiem Kylo Rena, który zachowuje się jak rozpieszczone dziecko. Gdy twórcy filmu podzielili się pomysłem z ludźmi z Lucasfilmu, ci nie zgodzili się na taki obrót rzeczy, ponieważ, jak argumentowali - Kylo Ren jest głównym antagonistą trylogii sequeli, dlatego nie powinien być przedstawiany w prześmiewczy sposób.Fani Star Wars doskonale zdają sobie sprawę, że po zamordowaniu Snoke'a i objęciu stanowiska Naczelnego Wodza, Kylo w Epizodzie IX nie będzie już „rozdmuchanym płaczkiem”. Niektórzy na pewno byliby także oburzeni tym, że przedmiotem żartów miało być dzieciństwo Bena Solo, biorąc pod uwagę piekło, jakie zgotował mu wujaszek w świątyni Jedi.

"


Film „Ralph Demolka w internecie” zawita do kin w styczniu.Tagi: Disney (383) Lucasfilm (531) Pixar (18) Rich Moore (1)

Komentarze (34)

"Rian Demolka w internecie" :D

"Join me, please!!!" KR

Cyrkowość Last Jedi odbija się czkawką po świecie. Nadworny Stańczyk Kathleen, pan Rian, tak to wykonał, że nie ma się co dziwić odbiorcom.

"mieliśmy ujrzeć bowiem Kylo Rena, który zachowuje się jak rozpieszczone dziecko"

I ujrzeliśmy w dwóch g*******ch filmach ;)

Przecież jego nie trzeba parodiować żeby wszyscy się z niego śmiali :D

Widocznie dowcipy były takie sobie. :-P

LEAVE BRIT... KYLO ALONEEEEE!!! :_(

Hux juz pozostanie pajacem do końca, żeby nie wiem co JJ z nim próbowal zrobic

w obronie godności klatopaka :D

@Lubsok W sumie Matt to robota SNL, ale ci z Lucasfilmu pewnie się zgodzili.

Ciekawe, czy i jak długo będzie można sobie żartować z Huxa? A co z Phasmą?!?

Jak to nie ma? A kto w ogóle wymyślił, by się śmiać z tego wszechwładnego budzącego wszechobecną grozę wokoło antagonisty. XDDDDDDDDDDDDD

@Emperor Reek
On po prostu miał być taką emo pipką #CELOWOŚĆ, ale skategoryzowanie tego zjawiska jako prześmiewczego to wyłącznie wina złych fanów.

A czy J.J.Abrams zostanie ukarany za przedstawienie go w prześmiewczy sposób w TFA?

No to teraz drżyjcie hejterowie. Każdy kto nabijał się z groźnego Kylo może spodziewać się wizyty smutnych panów z firmy na L., którzy wytłumaczą co i jak.
Ja zawsze uważałem, że to najgroźniejsza, najmroczniejsza i w ogóle postać, a jeśli gdzieś napisałem coś inaczej, to tylko w ramach wallenrodyzmu, aby wyciągnąć na powierzchnię ruskie trolle.

Śmiejmy się jak najwięcej - śmiech to zdrowie :)

Groźny... Ta. xD

Bo będzie już zbyt blisko Epizodu IX, gdzie Kylo ma być groźny.

Sami zrobili parodię w postaci technika Matta, a teraz nagle już nie pozwalają na ciśnięcie beki? WTF?

Ha! Dobre, zrobili śmieszną postać i się dziwią że jest postrzegana tak a nie inaczej, zresztą Kylo nie jest jedyny, całe First Order jest pełne błaznów.

Star Wars Serious Business

Po przeczytaniu podtytułu pomyślałam, że zakazali memów o Benie Swolo. Ale to w sumie też ciekawe.

@darth sheldon, raczej: wlecieli w supernową, bo nie mogli się dogadać, który ma prowadzić ten statek, co nim lecieli :P

Przecież on jest sam w sobie żałośnie śmieszny. Sami zrobili ten film a teraz chcą udawać, że jest inaczej... Zero dystansu

Nie ma takiego bicia.

Szczerze, nie zdziwiłbym się gdyby w napisach początkowych IX epizodu, byłaby informacja, że Ren i Hux zginęli wlatując w supernową, bo myśleli, że to dobry pomysł.

W sumie, to nie ma się z czego nabijać... nie kopie się leżącego, a Kylo Ren sam w sobie jest tak śmieszny, że aż żałosny.

Na to zgody być nie może- brawo lf!

@adam1210leg - ten podtytuł xDDD

Ruskie boty nie mają nic wspólnego z poziomem filmu, a wyłącznie z ocenami wystawianymi na Twitterze, co udowodniono naukowo. A do reszty - podaj przykłady, gdzie za "swoje zdanie" ludzie muszą cierpieć nazywanie zacofańcami, rasistami i homofobami.

do kuba-starwarsy -pełna racja, wolność słowa, przekonań, równouprawnienie ... ale tylko jeśli jest po myśli lewicowej propagandy bo jeśli nie to muszą to być ruskie boty lub prawicowe `zacofańce` .
Nawet na tym forum jest kilku `nieomylnych` co wiedzą najlepiej, który EP jest najlepszy i który należy szanować i wychwalać - masz inne zdanie to jesteś starym cepem, rasistą czy tam inny homofobem. Mam swoje zdanie i jestem z tego dumny i nie interesuje mnie jak mnie nazywa ta `lepsza` poprawnie polityczna aktywna tu grupa, swój rozum mam i wiem, który film jest dla mnie fajny a który nie i żadne bzdurne algorytmy, listy, zarobiona kasa tego nie zmienią.
Czy np Justin Biebber jest lepszym artystą i wiecej znaczy dla muzyki od np J.Hendrixa, B.Marleya, U2 czy Iron Maiden bo sprzedał więcej płyt i ma wiecej przebojów nr 1 na listach??? chyba nikt kto zna sie na muzyce (powtarzam : ZNA SIĘ NA MUZYCE ) tak nie twierdzi prawda? dlatego tez staram sie tu raczej nie polemizowac z nikim i nie tłumaczyc dlaczego mi sie cos podoba czy nie bo to chore i niczego nie zmieni ale juz nie mogę czasem wytrzymac jak sie czyta takie artykuły jak ten wyżej czy o algorytmach i `ruskich trolach `,które to niby są odpowiedzialne za słabe filmy, po prostu,słabe i już.

Kylo, mój ulubieniec jest mieszany z błotem?
Ciekawe dlaczego? Nie dlatego że padawani ze świątyni jedi na pierwszym roku lepiej posługiwali się mieczem. He he

Musieliście dać to zdjęcie <3 <3 <3

Hm, w TLJ pozwolili, żeby Snoke się z niego nabijał. Choć w sumie Snoke potem zgnął xD

"nie powinien być przedstawiany w prześmiewczy sposób"
tiaa...

Pomysł nabijania się z Kylo Rena zgłaszały tylko rosyjskie boty oraz prawicowe bojówki. Po zastosowaniu specjalnego algorytmu okazało się, żę wszyscy kochają Kylo i traktują go śmiertelnie poważnie, a w dodatku uważają, że to najlepszy bohater wszechczasów w całym światowym dorobku kina.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.