Gry komputerowe

Grievous i Wojny Klonów w Battlefront IIDICE robi co może aby Battlefront II wciąż był atrakcyjny dla graczy, do gry w ostatnich dniach trafił Generał Grievous, którego możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.
Kolejne oficjalne informacje mówią o nowej mapie, tworzonej zupełnie od podstaw na niespotykaną dotąd w serii skalę. Chodzi o zapowiedziane na 28 listopada Geonosis, które ma być olbrzymim polem bitwy z dostępnymi maszynami kroczącymi AT-TE zrzucanymi między kolejnymi etapami walk. Na mapie będzie też możliwość użycia myśliwców znanych z tego okresu. Razem z tą nowością do gry trafi Obi-Wan Kenobi, jakiego znamy z czasów Wojen Klonów.

Ostatnia nowość jest póki co plotką. fani dotarli ponoć do zawartości gry, która sugeruje, że wkrótce do gry mogą trafić postacie Ahsoki Tano i Padme Amidali, czas pokaże.Tagi: Battlefront II (2017) (93) EA Polska (36) Electronic Arts (130)

Komentarze (6)

Grievousa muszą spatchować, bo jego umiejętności są strasznie zabugowane. Ale ogólnie przyjemnie nim się gra, a teksty ma miodzia (kłótnie z Landem o pelerynkę :P).

@SW-Yogurt - Matkę też smucisz

WOW! Jeśli wydadzą na mobilkę i będzie za darmo, to będzie mi smutno, że nie zainstaluję.

I gites, miłośnicy WK mają przed sobą grube czasy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.