Gry komputerowe

Black Friday w SieciJak zapewne wiecie, mamy dziś Black Friday, niezależnie od tego czy ma to sens i praktyczne zastosowanie, warto przejrzeć ciekawe promocje w internecie. Z okazji czarnopiątkowego szaleństwa wyprzedaże na wiele tytułów przygotował Steam, załapało się wiele gier ze świata Gwiezdnych Wojen, więc jeśli czegoś wam brakuje do kolekcji, to jest to wasza szansa. Na Steam-e przecenione zostały między innymi wszystkie części serii Jedi Knight, Knights of the Old Republic, oba oryginalne Battlefronty, czy seria X-Wing. Pełną listę gier znajdziecie tutaj.Tagi: Steam (11)

Komentarze (10)

XDXDXDXDXDXDXDXD !!! - komentarz SW-Yogurta rozbija bank ! :) Okrutna prawda :)))

Tym, którzy uważają, że np. 13PLN za 3xX-Wing to drogo, proponuję zadanie domowe:
Wziąć swoje floppki lub CD z X-WINGiem i zainstalować, powiedzmy na jakimś i5 w Dziesiątce. ~:P

Frajdej-srajdej, robią nas na miękko, chociaż drugiej strony patrząc na te oferty growe ... wszystko zależy od tego czy mamy te gry, czy też nie. Ja dla siebie nic nie znalazłem, bo te tytuły, które mnie interesowały już dawno mam i są ograne.
Ale, gdybym nie miał, to z oferty bym korzystał i kupował jak leci ☺. Dlatego też nigdy nie kupuję gier w dniu premiery, czy też w pre-orderze, tylko czekam na obniżki i cenę adekwatną do tytułu - w ten sposób zawsze w potfelu mam frajdej 👍😜

W tych czasach te gry powinny być już dawno udostępnione za darmo jak to robią niektóre firmy a ci dalej chcą złotówki za gry 20 letnie

Cała nadzieja w Cyber Monday :D

X-wing wyprzedawany, zmienił się wydawca i pozbywają się staryvh figurek.

W rebel.pl są dziś w przecenie modele "X-wing - Mniatures Game" jakby kogoś interesowało. Widzę tam obniżkę w okolicach 50%.

czyli wszystko ponad 10 letnie gry :P

GOG też przecenia starwarsowe tytuły, możecie dokleić bo kilku gier brakuje na steam, np. Galactic Battlegrounds

https://www.gog.com/games?page=1&sort=popularity&tab=on_sale&search=star%20wars

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.