Gry komputerowe

Star Wars Battlefront II -Generał Kenobi i mapa na GeonosisPisaliśmy ostatnio o nadchodzących aktualizacjach do Star Wars Battlefront II, które ucieszą wszystkich fanów Wojen Klonów. W sieci zadebiutował także długi fragment rozgrywki, pokazujący nową mapę i generała Kenobiego w akcji. Bez zbędnego przedłużania, zobaczcie jak to wygląda:


Przypominamy, że nowa zawartość trafi do gry już w środę.Tagi: Battlefront II (2017) (86)

Komentarze (7)

Obi mało zarobi?

Testowałem, mapa całkiem okej. Otwarta, dobra dla snajperów.

kuurde właśnie, niby nie ma czasu na granie, ale trzeba wrócić do suba w SWTOR bo Ossus...

Fajna ta gra, ale jest pewna dziwna rzecz w projekcji obrazu. Wygląda to trochę jak efekt obiektywu szerokokątnego. Czy to jest cecha enginu czy to się gdzieś ustawia w opcjach grafiki? I jeszcze ta tak jakby zmiana długości ogniskowej jak postać zaczyna biec. Czy to po prostu motion blur a ja mam zwidy?
Trochę dobijające jest to, że to jest w sumie ta sama gra co w 2004, tylko szybsza (wg mnie za szybka) i z lepszą grafiką. Ale co w sumie zrobić z takim pomysłem. Nic się więcej chyba nie da z tego wycisnąć.

post o tym juz był temu tu jest cisza, poszukaj niżej artykułu :D

Ostatnio się zastanawiam czy kupować tego Battlefront`a czy nie, ale zawsze jakoś kończy się na oglądaniu filmików, m. Ossus w Swtor - to jest to na co czekam.

Nikt jeszcze od rana nie skomentował ? O_O. Hype siadł może ? ;). Przecie to już jutro ta aktualizacja - czyżby nikt nie czekał ? ... ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.