Komiksy

Grudniowy Star Wars Komiks w sprzedaży

Egmont Polska

Dziś do sprzedaży trafił ostatni tegoroczny zeszyt Star Wars Komiks. W najnowszej odsłonie tego dwumiesięcznika na fanów czekają znani i lubiani bohaterowie prosto z odległej galaktyki. Zachęcamy do zapoznania się z opisem i kilkoma wybranymi planszami.

Star Wars Komiks 6/2018 (78)

W ostatnim numerze dwumiesięcznika w 2018 roku znalazły się historie komiksowe z flagowej marvelowskiej serii Star Wars, rozgrywającej się po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci. Po pełnych grozy zajściach w Krzyczącej Cytadeli (SWK 2/18) Luke i Leia trafiają na bezludną wyspę. Tymczasem Sana i Lando Carlissian szykują kolejny szwindel, Han znowu wchodzi w kontakt z Huttami, a uwięziony przez Imperium R2-D2 postanawia wciąć sprawy we własne mechaniczne chwytaki.
Komiks oryginalnie ukazał się nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Star Wars #33-37 oraz SW Annual #3 .
Scenariusz Jason Aaron i Jason Latour, rysunki Salvador Larroca oraz Andrea Sorrentino i Michael Walsh, kolory Edgar Delgado, okładka Mike Mayhew. Przekład: Maciej Drewnowski. Cena 19,99 zł, 148 stron. Przykładowe plansze dostępne poniżej.


Temat na forum.Tagi: Andrea Sorrentino (3) Egmont Polska (588) Jason Aaron (35) Jason Latour (7) Maciej Drewnowski (48) Michael Walsh (9) Salvador Larroca (48) Star Wars (2015) (130) Star Wars Komiks (212)

Komentarze (4)

Idealny środek do płukania żołądka ten Larocca :r

@HAL - no tak działa Larroca. :D
Ale poza tym komiksy są spoko, kupiłem. ;)

Okładka fajna (R2-D2) ale już pierwsza przykładowa plansza zabiła we mnie jakąkolwiek chęć obcowania z tym czymś :r

R2-D2 postanawia WCIĄĆ sprawy we własne mechaniczne chwytaki. :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.