Różne

Zdjęcie Sokoła Millenium z Galaxy's Edge

Prace nad Galaxy's Edge, czyli atrakcjami Star Wars w dwóch parkach rozrywki Disneya wciąż trwają. Ostatnio oficjalna uraczyła nas zdjęciem pokazującym, że jedna z głównych atrakcji jest już na ukończeniu. Jak się prezentuje Sokół Millenium w parku możecie zobaczyć poniżej.Tymczasem redaktorzy Blooloop pochylili się nad pewnym problemem z jakim zmierzą się włodarze parków Disneya i fani chcący odwiedzić Galaxy's Edge zaraz po jego otwarciu. Dotychczas jedno z największych otwarć ma na koncie park Universala poświęcony serii o Harrym Potterze. W przypadku Gwiezdnych Wojen spodziewane jest nawet większe zainteresowanie. Bill Zanetti z uniwersytetu w Orlando, który zajmuje się tematyką projektowania i zarządzania parkami szacuje, że w kolejce do wejścia ustawić się może ok. 200 tysięcy osób. To przekładałoby się na dziesięciogodzinne oczekiwanie na wejście i wielogodzinne kolejki do konkretnych atrakcji wewnątrz parku.

Część fanów będzie miała prawdopodobnie okazję uniknąć kolejek i zobaczyć park na oficjalnej, specjalnie biletowanej premierze. Bilety na takie wejście mogłyby wynosić nawet do 1000$. Są to jednak tylko przypuszczenia na podstawie tego w jaki sposób Disney otworzył w czerwcu tego roku nowe atrakcje związane z filmami Pixara w jednym ze swoich parków.Tagi: Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (45)

Komentarze (5)

Coś w tym jest.

Myśmy się zachłysnęliśmy. ~;) Po tym, gdy na kiełbasę ze srajtaśmą(y) trzeba się było zorganizować w komitecie. ~;)

Spokojnie, poza sezonem będzie bez problemu, a pewnie na styczeń będą promocje. Na MCO też przebudowywują Disneyowkski sklepik i centrum informacyjne.

Phi, 10h kolejkowania, śmieszni ci Amerykanie. ~:P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.