Gry komputerowe

Gry Star Wars w ofercie Origin AccessZnacie usługę Origin Access? Działa ona podobnie do abonamentów Playstation Plus czy XBOX Gold. Pozwala ona cieszyć się wybranymi grami dystrybuowanymi przez Electronic Arts za miesięczną opłatę. W tej chwili miesięczna opłata za usługę Basic wynosi 14,99zł i jest o tyle atrakcyjna dla fanów Gwiezdnych Wojen, że najnowsza aktualizacja przyniosła następujące tytuły:

STAR WARS Battlefront II
– A Way Out
– The Count Lucanor
– The LEGO Movie Videogame
STAR WARS Knights of the Old Republic
STAR WARS Knights of the Old Republic II
STAR WARS Rebel Assault
STAR WARS Rebel Assault II: The Hidden Empire


Szczegóły i samą ofertę usługi, znajdziecie tutaj.Tagi: EA Polska (35) Electronic Arts (119)

Komentarze (5)

A w takim serwisie na G. RA 1+2 jest obecnie za jakieś 13PLN. Na zawsze, na dowolną platformę blaszakową, w ilości nielimitowanej w domu. ~;)

Zaskórników już brak - to raz, pod kreską tradycyjnie na świnta - to dwa.
Ja tylko zwrócę uwagę, że trza mieć wykupiony abonament w Originie - bulić miesięcznie, by mieć te tytuły na koncie uważam za grube nieporozumienie. Wersje pudełkowe/elektronicznie często są na wyprzedażach w ciągu roku i bez abonamentu. No chyba, że mając wykupioną usługę w Originie - to jeszcze rozumiem.

Jeśli chodzi o sam Origin, to dzisiaj jednej rzeczy żałuję, bodajże w sezonie letnim (mogę się mylić;)) był SWTOR dostępny ze wszystkimi dodatkami, plus jakieś bonusy typu cartel coins, czy dodatkowa zawartość. I chyba nawet z abonamentem za friko na pół roku bodajże - wszystko w cenie w okolicach stówki. Do dzisiaj nie mogę odżałować okazji :(.

<3 Rebel Assault <3 - dzisiaj już się takich gier nie robi.

Ps Tych dwóch jednak nie ma (– STAR WARS Rebel Assault
– STAR WARS Rebel Assault II: The Hidden Empire)

CUDNIE!!!! W końcu jakiś konkretny zysk ;) Rebel Assault to była moja pierwsza w życiu gra na PC, którą dostałem od brata w 1997 roku :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.