Różne

Karafka w kształcie szturmowca

Szukacie prezentu na święta? Może dla starszych fanów, którzy lubią sobie czasem podrinkować? Idealny prezent dla nich to karafka w kształcie szturmowca. Kosztuje 24,99 GBP, mieści w sobie 750 ml płynu, no i bazuje na oryginalnym wzorze hełmu szturmowca. Karafkę można kupić tutaj.

Tagi: alkohol (14) szturmowiec (33)

Komentarze (20)

W temacie karafki... mam od 2 lat i polecam. Kupiłem w necie za 120zl ale teraz sa w Warszawie w TK Max w Blue City za 75 zł.

Bardzo fajny pomysł na łączenie alkoholu i Star Wars, choć zastanawiam się, na ile to praktyczne:)
A ludzie tutaj o jakimś filmiku kompletnie nie na temat, ech...

Oczywiście, HAL ma rację - liczy się fantazja, pomysł, ciekawa scenografia i realizacja, nawet może być i "po bandzie", ale niech widać w tym to "coś" - tym razem, nie tak drastycznie jak kolega poniżej linkował, ale humorystycznie i z pomysłem "po bandzie" ;) : https://www.youtube.com/watch?v=5MtBgDVPtx0

Oczywiście. Ale posiadanie klucza francuskiego nie upoważnia do budowania drugiej Wieży Eiffla - a jak widać niektórzy tak myślą.
Zresztą pieniądze nie mają tu nic do rzeczy - powstało przecież wiele filmów niskobudżetowych, które nie tylko robią duże wrażenie, ale wręcz ośmieszają bogate produkcje i to nie tylko dlatego iż nie będąc na smyczy producentów i księgowych mogą sobie pozwolić na odważne rozwiązania fabularne, ale nawet w zwykłych scenach akcji:
https://youtu.be/VwIIDzrVVdc?t=31

Hal, ale wiesz że porównujesz fanfilmik do profesjonalnej produkcji z wysokim budżetem? To tak jakby porównywać samochód prosto z fabryki do wyrobu z karoserią tłoczoną przez słonia w Indiach (jak ktoś pamięta taką starą reklamę)

To prawda, do dzisiaj te trzy pierwsze trailery robią wielkie wrażenie ... trzy, bo te z dodatku "Knights ..." już nie tak bardzo.

@HAL 9000 mój błąd, teraz dotarło do mnie że oglądałeś jakiś inny "fan film" na tym drugim "tubie". Luzik. Szanuję.

Wiesz co, jak liżesz po jajkach lepiej niż oni to pokaż co potrafisz.

Film jest świetny, bo świetnie pokazuje żeby chrzanić fanów - mam oglądać jak dwóch starych dziadów przez 12 minut liże się po jajkach? Ku%@a litości!!! Ale syf! :r
To ja już wolę TFA :(

Dawniej, jak się zaimprezowało, to się potrafiło lepsze filmy starwarsowe kręcić, niż te całe Star Wars Theoryzieeew. W jednej osobie być reżyserem, wykonawcą i publicznością, to dopiero jest sztuka 😈👍

Na YT od dzś można oglądać fan film o Vaderze, na Star Wars Theory a wy piszecie na kilka dni przer świętami o karafce z UK? Facet zorganizował trzy seanse w kinie w LA za własny szmal, czegoś takiego jeszcze nie było! Pałowanie się nad karafką...

Wow, odlotowa :D

Naprawdę mieści w toto się "krówka" ? ... nie wygląda na aż tak pojemne, no, ale dzisiaj wszystko takie jakieś kompaktowe.

Heh, jakoś skojarzyło mi się - miałem kiedyś taki kubek-czaszkę na pisaki XD

Niezłe, tylko niezbyt poręczne przy polewaniu w kielonki/szklanki - wygodniejsza butla :)))

Wygląda jak słoik na perfumę. ~;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.