Ruch Oporu

Krótka reklama drugiej połowy sezonu „Ruchu Oporu”

Różne

Na nowe odcinki „Ruchu Oporu” przyjdzie nam czekać jeszcze nieco ponad tydzień, ale dzięki znalezionej przez naszych forumowiczów zajawce już teraz możemy zobaczyć krótką zapowiedź tego, co nas czeka w najnowszych epizodach. Bez zbędnych wstępów zapraszamy do oglądania.Podczas twitterowej rozmowy Tracy Cannobbio potwierdziła też, że wkrótce czeka nas więcej newsów, a Matt Martin napomknął o trailerze. Biorąc pod uwagę fakt, że kolejny odcinek debiutuje trzynastego stycznia, to zapewne możemy się go spodziewać w przyszłym tygodniu.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Matt Martin (17) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (146) Tracy Cannobio (34)

Komentarze (11)

No yyy…. nie wiem co mam o tym myśleć.

Jasne, ze moga robic co chca. Ale niekoniecznie kazdy kierunek jaki obiora moze sie komus podobac dlatego krytyka jest uzasadniona.

Gwiezdne Wojny dla dorosłych? Chyba epizod XXX. ~:P

Bajki dla dorosłych do za dużo powiedziane i się gryzie z sobą, powiedzmy „ bajki aktorskie” ;)

Nie dotykają „ważnych wydarzeń”? To fikcyjny świat! Same filmy to bajki dla dorosłych, wiec i w bajkach dla dzieci mogą umieszczać co im się podoba, nie wszystko musisz oglądać i wiedzieć...

Zapowiada się ciekawie - miejmy nadzieję, że nie spoważnieją :)

Chociaz akurat Resistance bym nie krytykowal bo z grubsza jest ok, wciaz na pewno duzo baardziej mi sie podoba niz 2 pierwsze sezony Rebeliantow.

Prorok - zgoda o ile nie dotykaja waznych wydarzen czy okresow, bo w takim wypadku krytyka jest jak najbardziej na miejscu. Chca robisz cos typowego dla dzieci to niech robiaa to tak jak Lego.
Chociaz akurat Resistance bym

Proszę was, dlaczego maja spoważnieć. Zostawcie w końcu te bajki w spokoju. TO SĄ BAJKI DLA DZIECI! maja zapewnić rozrywkę im a nie starym pryką.

Czekam z ustęsknieniem. <3

Muzycznie zapowiada się fajnie - miejmy nadzieję, że tematycznie też nieco spoważnieją.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.