TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Przegląd ostatnich publikacji Egmontu

2019-01-10 22:00:11 Egmont Polska

W ciągu ostatnich miesięcy światło dzienne ujrzało kilka publikacji książkowych wydawnictwa Egmont. Część z nich stanowią zupełnie nowe pozycje, pozostałe to tytuły, które pojawiły się już w naszym kraju w przeszłości, tym razem jednak postanowiono wydać je w pakietach. Zerknijmy na to, co pojawiło się na rynku.

Czytelnia. Han Solo. Poziom 3

Kolejna, wydana w ramach „#Czytelni” na poziomie 3, powieść inspirowana najnowszym hitem filmowym Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie. Jej główny bohater, uliczny złodziejaszek, żołnierz i łobuz zarazem, rozpocznie walkę ze złowrogim Najwyższym Porządkiem, który znowu zagraża galaktyce. Razem z nim staną w szranki znani już czytelnikom bohaterowie filmowi. To obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów tej gwiezdnej epopei.
Autor Rae Carson. Przekład Małgorzata Fabianowska. Cena 24,99 zł, 368 stron. Premiera: 19 września 2018 r.

Początek przyjaźni. Koloruj, czytaj, naklejaj

Złowrogi Najwyższy Porządek zagraża galaktyce. Tylko grupa dzielnych bohaterów może go powstrzymać! Użyj naklejek do uzupełnienia obrazków przedstawiających historię rodzącej się przyjaźni. Wyrusz w niezwykłą podróż z Finnem i Poem! Czy wraz z Ruchem Oporu zdołasz ocalić galaktykę?
Autorzy opracowanie zbiorowe. Cena 7,99 zł, 24 strony. Premiera: 19 września 2018 r.

Historie z odległej galaktyki. Złota księga bajek

Star Wars. Złota Księga Bajek to zbiór najpiękniejszych historii ze świata Gwiezdnych wojen. Wyrusz w niezwykłą podróż po przestworzach kosmicznego uniwersum. Poznaj najdziwniejsze stwory, bestie i obcych z najodleglejszych zakątków galaktyki. Chcesz wstąpić do Ruchu Oporu? A może marzy ci się kariera w Senacie Galaktycznym? W świecie fantazji nie ma granic! Czekają tam na ciebie Leia, Luke, Chewbacca, Han Solo i wielu innych, nowych przyjaciół.
Dołącz do nich i sprawdź, czy masz w sobie odwagę bohatera! Galaktyczna przygoda właśnie się zaczyna…
Autorzy opracowanie zbiorowe. Cena 36,99 zł, 320 stron. Premiera: 31 października 2018 r.

Cztery książki z modelami do złożenia

Odkryj wraz z nami najciekawsze konstrukcje ze świata Star Wars! Dzięki tej odlotowej kolekcji poznasz sposób funkcjonowania wielu różnych maszyn, a także złożysz własne modele Sokoła Millennium, TIE Strikera, U-Winga i AT-AT. W pudełku znajdziesz cztery książki ze szczegółowymi przekrojami statków oraz modelami do złożenia zgodnie z instrukcją. Niech Moc będzie z Tobą!
Autorzy opracowanie zbiorowe. Cena 69,99 zł, 200 stron, oprawa twarda. Premiera: 31 października 2018 r.

Kolekcja trzech przewodników filmowych

Przedstawiamy niesamowitą kolekcję przewodników po najnowszych filmach ze świata Star Wars: Przebudzenie Mocy, Ostatni Jedi, Łotr 1. Dzięki nim dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć na temat postaci, maszyn i miejsc przedstawionych w filmach. Zobacz unikatowe przekroje miecza świetlnego Kylo Rena i odwiedź wielkie wraki na cmentarzysku statków na Jakku.
Odkryj genezę szturmowców śmierci i dowiedz się więcej o kryształach kyber. Poznaj potężne maszyny kroczące Najwyższego Porządku i malutkie fruwające porgi. I niech Moc będzie z tobą!
Autorzy opracowanie zbiorowe. Cena 69,99 zł, 360 stron, oprawa twarda. Premiera: 31 października 2018 r.

TAGI: Album (189) Dla dzieci (86) Egmont Polska (646) Małgorzata Fabianowska (3) nowości książkowe (275) Rae Carson (19) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67)

KOMENTARZE (6)

 • SW-Yogurt2019-01-11 21:07:09

  EU też nie czytam. No dobra, przeczytałem prawie wszystko, gdy nie było Legendami. To prawie (2-3 ze 152
  ) już mi się nie chciało, bo już było.
  Teraz tylko DeA. ~;)

  Han został zamordowany przez funkcjonariusza NP, będąc na misji przeciwko NP, więc się liczy.
  A że nie ma zwłok, to nic dziwnego. Zginęły w EI. ~:P

 • Finster Vater2019-01-11 19:27:57

  SW-Yogurt - No ty popatrz, to tak samo jak z EU.

  Solo zginął w czasie kłótni rodzinnej, więc się nie liczy. A akurat tę książkę warto, bo raz że ładnie wprowadza do filmu, i jest tam ten fajny klimat Korelii and stuff. SPOILER: nie ma rogatego ;)

 • SW-Yogurt2019-01-11 18:37:25

  Zdaje się, że Solo zginął w walce z Najwyższym Porządkiem, więc się zgadza. ~;)
  SOLO super, ale NK nie czytam. To dyrdymały, które zostaną skasowane, gdy ktoś będzie miał takie widzimisię.

 • HAL 90002019-01-11 17:53:07

  Kolekcję trzech przewodników filmowych można wyrwać poniżej 50 PLN - bardzo atrakcyjna cena. Ja w podobnej cenie kupiłem sam przewodnik do Łotra 1. [2]

 • Finster Vater2019-01-11 14:37:35

  Jeżeli "Wielka Ucieczka" to "Most Wanted" - to o jaki "Najwyzszy Porządek" chodzi? Czy coś mnie ominęło?
  Jeżeli jednak to polska wersja "Most Wanted" - to jak najbardziej godna polecenia dla każdego, a dla tych którym się podobał "SOLO" to już lektura obowiązkowa wręcz - tak jak napisano. No excuses!

 • mkn2019-01-10 22:37:29

  Kolekcję trzech przewodników filmowych można wyrwać poniżej 50 PLN - bardzo atrakcyjna cena. Ja w podobnej cenie kupiłem sam przewodnik do Łotra 1.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..