Ruch Oporu

„Ruch Oporu” #12 w USA

Różne

Już jutro w Stanach na Disney XD i Disney NOW zadebiutuje kolejny, dwunasty już odcinek serialu „Ruch Oporu”, zatytułowany „Bibo”. Fragmentu epizodu niestety nie ma, ale za to będzie to dobry moment, by przypomnieć sobie zwiastun, który zadebiutował kilka dni temu. Obrazki można pooglądać na Disney ABC Press.

Neeku przygarnia dziwne stworzenie morskie i dostaje więcej niż to, na co się pisał, gdy sprowadza ono chaos na platformę.Skoro o zwiastunie mowa, to niejaki Trailer Dude (pod tym pseudonimem zapewne ukrywa się edytor Kevin Yost) opublikował zdjęcie pokazujące jak bardzo złożona jest owa zajawka.Jest też kolejna dobra wiadomość: do ekipy scenarzystów od drugiej połowy sezonu (i dalej w drugim) znajdzie się Steven Melching, weteran starwarsowej animacji. Napisał między innymi pierwsze odcinki TCW, akt o niewolnikach z Kadavo, a także bardzo dobrze przyjęte epizody „Rebeliantów”, między innymi „Twilight of the Apprentice” oraz finał czwartego sezonu.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (103) Steven Melching (9)

Komentarze (6)

@darth sheldon hiszpański inkw, o naszym rynku nawet nie marzę, ja mam nadzieję że może kiedyś pojawi się w USA/UK :)

Mam nadzieję że serial będzie można kiedyś gdzieś kupić na nośniku fizycznym w dobrej jakości i wysokiej rozdzielczości :)

Nie kojarzę pana Melchinga, ale skoro napisał m.in. Twilight of the Apprentice to czekam z niecierpliwością na finał 1 sezonu.

Dziwne że nie ma preview.

Dobrze, że Melching wraca, myślę, że serial w drugiej połowie dostanie kopa, którego tak bardzo mu do tej pory brakowało.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.