Zemsta Sithów

P&O 314: Czy pracując nad Epizodem II myśleliście już o III?Dziś pytanie do Douga Chianga, artysty koncepcyjnego, który pracował przy prequelach, zresztą obecnie jest jednym z kilkunastu wiceprezesów w Lucasfilmie. Pytanie jest o „Zemstę” w kontekście prac nad poprzednim filmem. Poza odpowiedzią, na oficjalnej zamieszono dwa małe rysunki, z I i VI Epizodu.P: Czy kiedy pracowaliście nad projektami do Epizodu II, myślicie już na przód pod kątem Epizodu III, albo czy w ogóle musieliście coś robić w tym kierunku?

O: Zawsze jesteśmy świadomi tego, jak nowe projekty będą się integrowały z całym uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Ponieważ pracujemy tylko nad częścią serii sześciu filmów, projekty muszą ewoluować z bohaterami i opowieścią w przekonywującym kierunku. To wymaga pewnej logiki w procesie projektowym, by seria była spójna wizualnie.Tagi: Doug Chiang (72) Epizod I: Mroczne widmo (532) Epizod II: Atak klonów (827) Epizod III: Zemsta Sithów (868) Epizod VI: Powrót Jedi (439) Lucasfilm (514) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (397)

Komentarze (5)

Bo TLJ mam wrażenie że teraz już nikt tak nie myśli.

Wizualnie trylogia prequeli znacznie różni się od klasycznej trylogii. Można zrozumieć - inna technologia, fabularnie inne czasy itd. Niemniej różnica w światach przedstawionych jest dość spora i kłuje w oczy - sterylność prequeli oraz takie a nie inne świecenie oraz użyty sprzęt i zastosowana kolorkorekcja znacząco odbiegają od tej przedstawionej w pierwszych częściach.

W tym szaleństwie jest metoda :)

O: "Nie, jakoś tak wyszło"

Koleś od czasu E1 trochę się wybił

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.