The Mandalorian

Enklawa i drobne spoilery


Na początek krótka informacja. Ryan Watson został ogłoszony koordynatorem kaskaderów przy serialu Jona Favreau. Pracował on choćby przy „Wonder Woman”, „300” czy „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”. Wszystko wskazuje, że nad serialem pracuje od dawna.

Dziś czas na małe spoilery do „The Mandalorian”. Nawiązują one do ostatniego newsa, gdzie pisaliśmy, że zbroja głównego bohatera będzie się zmieniać w trakcie. Pojawią się tam elementy zbroi znanych z „Łotra 1” (np. szturmowców śmierci), ale ostatecznie będzie dążyć do tego, by w całości była chromowana. To co jest istotne to fakt, że nasz bohater będzie ją poprawiał i ulepszał. Pomoże mu w tym pewna kobieta, która będzie mieszkała w enklawie Mandalorian. Jej rola w serialu będzie dość podobna do tej jaką ma Q w Bondzie.

Enklawa ma nam ukazać także kulturę Mandalorian. Serial będzie mieć premierę jesienią, zobaczymy go na Disney+. Oficjalnej zajawki spodziewamy się na Celebration.Tagi: Celebration (404) Disney+ (42) James Bond 007 (68) Jon Favreau (57) Piraci z Karaibów (52) The Mandalorian (54)

Komentarze (11)

Ludzie, trzymajcie kapelusze!

Disney kontynuuje brawurowe rozwijanie uniwersum SW, jak nikt nigdy wcześniej. :) Nowe EU rulez!

Ja przy „Wonder Woman”.

Czytam "enklawa" i mam kisiel w majtkach.

Będzie jak przy zeszytach z DeAgostini. Do każdego odcinka mała blaszka. 500 numerów "zbuduj własną zbroję mandaloriańskiego najemnika" za jedyne 99,99 :v

Czekamy na Celebration, mam nadzieję się nie zawieść.

Ciekawe czy modyfikacja zbroi to będzie główny wątek serialu?

Zacna złośliwość w podtytule :-D

Czekam na Celebration 👍

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.