Skywalker. Odrodzenie

Zdjęcia zmierzają do końca

Wygląda na to, że zdjęcia do Epizodu IX powoli zmierzają ku końcowi. Dają nam o tym znać zaangażowani w projekt twórcy. Choćby Anthony Daniels, jedyny aktor który zagrał we wszystkich pełnometrażowych, kinowych filmach z cyklu, czyli 9 Epizodach oraz dwóch spin-offach. Podziękował ekipie, w szczególności J.J. Abramsowi i Kathleen Kennedy. Wbrew krążącym po sieci opiniom, Daniels podkreśla, że to koniec jego pracy przy Epizodzie IX, nie „Gwiezdnych Wojnach”. Czy wróci jeszcze jako C-3PO nie wiemy, ale zawsze jest szansa, że jeszcze gdzieś się przewinie w innej formie.Brian Herring, jeden z operatorów BB-8 także skończył swą pracę na planie. Jak sam pisze to koniec 5-letniej przygody. Znów, nie wiemy kiedy i w jaki sposób historia z Epizodów będzie kontynuowana i czy w ogóle zobaczymy jeszcze na ekranie BB-8. Herring oprócz Abramsa i Kennedy, w swoich podziękowaniach wymienił Neala Scanlana i Dave’a Chapmana. Obaj mieli duży wpływ na powstanie i funkcjonowanie BB-8.Swoją pracę na planie skończyli też Mike Quinn (Nien Nunb), Domhnall Gleeson (Hux), który jest już zajęty innym projektem i prawdopodobnie Oscar Isaac (Poe Dameron). Choć w jego przypadku może wykorzystywać przerwę w zdjęciach, by sfinalizować kontrakt na „Diunę”, gdzie ma zagrać księcia Leto.

John Boyega zapytany ile jeszcze zostało do nakręcenia, odparł, że jeszcze troszeczkę. Adam Driver zapytany na festiwalu Sundance, czy zdjęcia się już skończyły, odparł, że nie wie. Natomiast operator, Dan Mindel wrzucił kolejne zdjęcie z Pinewood. Prace wciąż jeszcze trwają.Jak to wszystko ma się do tytułu i zwiastuna? Pojawiła się jeszcze jedna sugestia, że może przy okazji oficjalnego skończenia zdjęć Lucasfilm coś zdradzi. Natomiast chyba i tak należy się nastawiać raczej na Celebration.Tagi: Adam Driver (120) Anthony Daniels (188) Celebration (406) Dan Mindel (13) Domhnall Gleeson (73) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (284) J. J. Abrams (469) John Boyega (206) Kathleen Kennedy (332) Lucasfilm (531) Neal Scanlan (38) Oscar Isaac (153)

Komentarze (16)

Coś tam Koniec Gry XD <<<... <TFA<TLJ<IX!

Na zdjęciu od Mindela widać zielony miecz świetlny :D
Chciałbym :D

@AJ
Ja tam zakładam, że w Disneyu nie widzą potrzeby pośpiechu z 9, skoro w kwietniu i tak wszyscy będą mówić tylko o Endgame.

Z tą siódemką to fake news!

A kiedy skończą zdjęcia do 8 Epizodu. Trochę głupio nakręcić 7kę potem długo długo nic i potem 9tkę.

Echh, no to szkoda - czyli czekamy na Celebration 😕

@AJ
Z tego przecieku już się wycofano OIDP.

@AJ73
Czyli jakieś pół godziny po północy, z niedzieli na poniedziałek.
W ogóle gdzie potwierdzenie że ma coś być?

Tytuł poznamy jutro ?, i teaser też ? ;)- SuperBowl 6.30 PM (ET) o ile czegoś nie pokręciłem :D ...

HAL 9000 - Star Wars ep. IX: We are sorry? 😂😂

Zakończą zdjęcia, zobaczą co z tego wyszło i dadzą tytuł. Logiczne :)

Chewie go poskłada, bez obaw 👍 ... ale zaraz !, gdzieś tam było, że i futrzak będzie skasowany ! O_O.

#redditoweplotki

Jestem przekonany, że w EIX 3PO zostanie zniszczony, może poświęci się, czy coś.

W sumie szkoda, że nie został gdzieś upchnięty jako 3PO. To mogłaby być nowa świecka tradycja - 3PO (i R2) w każdym filmie SW :P

Był robotnikiem na Kessel.

Daniels wystąpił w Solo? :o

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.