Różne

Tropami „Gwiezdnych Wojen” – Skellig Michael, czyli Ahch-To

Jednym z najbardziej intrygujących miejsc w „Przebudzeniu Mocy” i „Ostatnim Jedi” jest planeta, na której znajduje się pierwsza świątynia Jedi i zaszył się Luke Skywalker, czyli Ahch-To. W prawdziwym świecie to równie intrygujące miejsce, to irlandzka wyspa Skellig Michael. Zapraszamy do przeczytania relacji z tego miejsca.

Skellig Michael – Ahch-To i Pierwsza Świątynia Jedi

Wcześniejsze relacje znajdziecie tutaj:Tagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (811) Epizod VIII: Ostatni Jedi (461) lokacje (94) Wycieczka (23)

Komentarze (4)

Ahch-To 10/10 ❤️

Teraz masz silną i niezależną kobiecą postać na miarę naszych czasów i możliwości intelektualnych scenarzystów. Żart z żelazkiem oraz przymusową pracę dzieci, wyścigi konne i hazard. Mesjaństwo TLJ wzbudza we mnie jedynie smętne politowanie. Jak już wiadomo, disney sam sobie gratuluje sukcesów. Król jest nagi.

Szkoda że filmowcy się ugięli pod naciskiem eko-debili (bo jakieś zwierzątka się boją) i do niektórych scen musieli odtwarzać fragmenty wyspy w studiach filmowych. Szkoda również że to miejsce na zawsze będzie się kojarzyć z porgami i starym marudą, który kiedyś był kultowym bohaterem kultowych filmów.

Jak to dobrze że ludzie kopiują takie perełki, bo na fejsie bym nie odkopał :D
https://www.facebook.com/roddy.doyle/posts/971434569597757

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.