TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Jak wytresować braci Sisters?

2019-02-15 18:02:52

Od dziś w naszych kinach królują smoki, wraz z premierą filmu „Jak wytresować smoka 3” (How to Train Your Dragon: The Hidden World) w reżyserii Deana DeBeloisa. Reżyser jest też autorem scenariusza, który bazuje na serii książek Cressidy Cowell. Za muzykę, podobnie jak w poprzednich odsłonach serii odpowiada John Powell. W Polsce film wyświetlany jest z dubbingiem.

Sczerbatek i Czkawka odkrywają jeszcze jedną Nocną Furię. Muszą też odnaleźć Ukryty Świat smoków zanim zrobi to zły Grimmel.Za tydzień natomiast będzie mieć premierę western „Bracia Sisters” (The Sisters Brothers) Jacquesa Audiarda. Scenariusz napisał Audiard i Thomas Bidegain na podstawie powieści Particka DeWitta. W rolach głównych występują: John C. Reilly, Joaquin Phoenix, Jake Gyllenhaal, Riz Ahmed (Bohdi Rook), Rebecca Root i Rutger Hauer. Muzykę skomponował Alexandre Desplat.

Lata 50. XIX stulecia w Oregonie. Poszukiwacz złota jest ścigany przez duet niesławnych zabójców, braci Sisters.

TAGI: Alexandre Desplat (36) John Powell (32) Riz Ahmed (48)

KOMENTARZE (2)

  • Radio772019-02-16 09:24:50

    "Bracia" to może być bardzo dobry film. Gyllenhaal i Phoenix należą do tego nowego, starego pokolenia aktorów z niezłym dorobkiem na koncie. Zwłaszcza jeśli chodzi o Jake`a i jego rolę w Donnie Darko czy pierwszym Jarhead.

    Wkradł się drobny błąd - "Poszukiwacz złota jeść ścigany"

  • HAL 90002019-02-15 21:06:02

    Mocna obsada. Westerny wracają.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..