TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

P&O 319: Czy Ray Park w jakiejś formie wróci w Epizodzie II?

2019-02-17 08:19:21



Dziś pytanie z 2000 jeszcze sprzed premiery Epizodu II. Dość ciekawie ukazuje jak wyglądała wówczas komunikacja z fanami. Odpowiada Rick McCallum, czyli główny producent prequeli.



P: Czy Ray Park wróci w jakimkolwiek charakterze w Epizodzie II?

O: Ray zrobił rewelacyjną robotę dla nas, ale czy nie zauważyliście, że jego bohater został przecięty w pół na końcu filmu? Miałby wrócić jako dwie połówki? Chciałbym jeszcze pracować z Rayem, ale obecnie nie ma na to żadnych planów.

K: Jak wiemy, po latach jednak Ray wrócił do roli, zagrał górną połówkę w „Hanie Solo”.
TAGI: Epizod II: Atak klonów (875) Ray Park (60) Rick McCallum (205) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (524)

KOMENTARZE (25)

  • SW-Yogurt2019-02-21 20:05:59

    Przy zasłonach walnęliśmy zdrowie Kiry, ale widać fałszywie, bo poszło w "niemiecką dziurkę" i przez 40 sekund byłem zajęty kasłaniem i prychaniem. ~;)
    Za to Rogue One wczoraj bez problemów. ~:)

  • Finster Vater2019-02-19 22:36:35

    Znowu zamykasz oczy przy zasłonkach? Tyle Cię omija fajnego :P

  • SW-Yogurt2019-02-19 22:10:55

    Nie wiem, nie widziałem, a właśnie skoczyliśmy oglądać SOLO.

  • Finster Vater2019-02-19 22:05:53

    No chyba, że jednak żyje (sprawdzić, czy nie wiecznie żywy lenin)

  • SW-Yogurt2019-02-18 23:19:42

    "A kto umarł, ten nie żyje." ~:P

  • disclaimer2019-02-18 13:20:57

    To i tak dobrze, bo RotS było już definitywnie sygnowane jako zakończenie Sagi.

  • Finster Vater2019-02-18 13:11:29

    Prawda jest taka, że w 1980 noe było żadnych konkretnych planów na prequele, tylko luzne koncepcje, w tym "a może zrobimy 12 filmów". To że NT będzie, ogłoszono dopiero w 1993 roku.

  • Radio772019-02-18 08:08:43

    @disclaimer zgadza się, na YT można znaleźć wywiad z np. Hamillem który to potwierdza.

  • disclaimer2019-02-18 03:42:47

    Nie miało być prequeli? Jak już sami aktorzy w wywiadach gadali o prequelach i to za czasów ESB xd

  • Finster Vater2019-02-18 03:34:24

    To że nie będzie "Solo 2" w tym roku nie znaczy że nie będzie go wcale. Jest otwarta ścieżka i może być i trylogia za 5 lat. Po RotJ też miało nie być żadnych "prequeli" i co? A po NT miało nie być żadnej nowej trylogii. Ktoś marzył o jakimś RO? Ech, ludkowie...

  • Nestor2019-02-18 00:24:43

    W Legendach był komiks o Maulu w serii The Clone Wars mówiący o tym, jak Maul przeżył. Było to bardzo oryginalne i przekonujące.

  • disclaimer2019-02-17 22:28:29

    Nakaz wskrzeszenia Maula w Clone Wars wyszedł prosto od Lucasa, natomiast tamte wcześniejsze to były zwykłe fanfiki. Dalej uważam że wsadzenie go w zupełnie niepowiązany kinowy film (nie tłumacząc jego obecności osobom nieznającym EU) wyszło wybitnie nie na miejscu. Ludki w anusie mają jakieś podrzędne komiksiki, a tym bardziej animowane seriale. Co z tego że obraca się w światku przestępczym? Crimson Dawn mógł rządzić zupełnie kto inny a character arc Maul dalej byłby nietknięty w żaden sposób. Cameo pod sequele które nie powstaną.

  • Darth Zabrak2019-02-17 21:56:19

    Wątek Maula jest przykładem na to że nowy kanon poprawia bałagan że starego kanonu. W Legendach mieliśmy trzy wskrzeszenia Maula i żadne z nich nie służyło opowiedzeniu dłuższej historii, schemat zawsze układał się tak Maul wracał tylko po to by powalczyć z którymś z głównych bohaterów i zginąć. Teraz jest porządek a i historia jest ciekawa. Natomiast jak ktoś ma ból dupy o to że Maul pojawił się w Solo, to chciałbym powiedzieć że to się zgadza nawet i z jego historią że starego EU, z Łowcą z Mroku, z Lockdown, z komiksem SW: DM a nawet z młodzieżówką Journal of Darth Maul. We wszystkich tych historiach Maul obraca się wokół świata przestępczego, zatem to że w Solo pojawia się jako szef Crimson Dawn jest naturalną konsekwencją nie tylko jego rozwoju z TCW, ale również z Legend.

  • HAL 90002019-02-17 21:51:24

    Jako statysta mógłby się sprawdzić.

  • rebelyell2019-02-17 20:03:17

    Wręcz przeciwnie, akurat jego wypowiedź podkreśla słabość tego powrotu :p

    Wskrzeszenie Maula to chyba największy kretynizm tego uniwersum.[2] no może poza midichlorianami :P

  • Peter_D2019-02-17 19:29:08

    Gdyby Rick dzisiaj przeczytał swoją wypowiedź to by przyznał się, że palnął niezłą głupotę ;)

  • AJ732019-02-17 17:52:01

    Gdyby był sequel Solo, to miałoby to ręce i nogi XD, a tak ...

  • Luke S2019-02-17 17:43:59

    Wskrzeszenie Maula to chyba największy kretynizm tego uniwersum.

  • Sifo-Dyass2019-02-17 17:35:45

    Szkoda że historia skończy się tylko na tym hologramie bo kontynuacji Solo może nie być

  • disclaimer2019-02-17 15:29:16

    To on żyje??

  • Lubsok2019-02-17 14:07:59

    Kurde, ten news przypomniał mi o tym kretyńskim pomyśle dawania Maula do Solo.

  • Great Saiyaman2019-02-17 11:45:51

    Zabili go i uciekł.

  • Qel Asim2019-02-17 10:05:07

    Komentarz <3

  • HAL 90002019-02-17 09:57:52

    Ja bym chciał żeby Iko Uwais i Yayan Ruhian wrócili do Star Wars w rolach, w których mogliby się wykazać swoimi umiejętnościami i sprawnością fizyczną.

  • Darth Zabrak2019-02-17 09:32:44

    No i zajefajnie że wrócił.