The Mandalorian

Zdjęcia do „The Mandalorian” skończone?

Czy zdjęcia do „The Mandalorian” Jona Favreau się zakończyły? Oficjalnie wciąż tego nie wiemy, ale przynajmniej część ekipy już zeszła z planu. W sieci pojawiły się zdjęcia, które szybko zniknęły. Pierwsze z nich pochodzi od członka ekipy konstruktorskiej na planie. Napisał on, że to koniec pracy nad pierwszym sezonem. W jego przypadku trudno wierzyć w potwierdzenie w drugi sezon, być może chodzi o pracę w kolejnym roku nad kolejnym serialem (tym o Cassianie).Drugi twit sugerujący koniec prac także zniknął. Uchwycili go redaktorzy StarWarsNewsNet.Tymczasem Jason Ward umieścił na Instagramie kolejne zdjęcie z planu. Czy aktualne? Trudno stwierdzić.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Some Mando stills. #StarWars #mandalorian

Post udostępniony przez Jason Ward (@makingstarwars)Jedno jest pewne, jeśli prace na planie serialu jeszcze się nie skończyły, to dobiegają właśnie do końca. Zaś zwiastuna spodziewamy się przy okazji Celebration, które zbiega się z prezentacją Disney+. W kwietniu będzie się działo. Dodatkowo Force Friday w tym roku będzie promował także ten serial.Tagi: Celebration (406) Jon Favreau (62) Plotki (1060) Serial aktorski (164) Serial o Cassianie Andorze (19) The Mandalorian (62)

Komentarze (11)

Zdjęcia nie są nieostre tylko artystyczne - twórcy chodziło o to żeby oddać nastrój :)

A tak w ogole to ciekawi mnie czy Disney+ będzie u nas od poczatku dostepny czy znów będa kombinacje z IP, VPNami itp jak to było z Netflixem.

Pierwszy tłit usunęli, bo panowie napisali "Couldn`t of". Naprawdę nie lubię się czepiać, ale jakże tak można.

@jarson
O to akurat nietrudno :-)))

Trochę niepokoi mnie, że panowie nie potrafią operować ostrością...

Miała sobie kiedyś być gra SW 1313, która i konceptami i demówką i historią rozwalała konkurencję, ale nie, to by było za proste by iść w tę stronę, by zrobić serial lub film na tej podstawie, ale to było za proste. Dobrze, że do Solo chociaż coś z konceptów przemycili.

Jaram się na Celebration bardziej niż na nową Gre o Tron i Avengers.

Ale Disney powiedział, że first look at Disney+ będzie 11.04.

Trailer będzie szybciej, bo serial będzie szybciej, (tak samo jak TCW) niż ep. IX

Niemal pewne, że pokażą go pierwszego dnia Celebration.

Trailer Mandalorianina byndzie szybciej niż tytuł E9. LOL

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.