Skywalker. Odrodzenie

Tytuł Epizodu IX jest fantastyczny!

J.J. Abrams niedawno udzielił wywiadu telewzji „ET”. Mówił w nim o zakończeniu prac na planie Epizodu IX. Jego zdaniem odbiór „Ostatniego Jedi” nie wpłynął na ich działania, gdyż każdy film opowiada swoją historię. To jest oczywiście trylogia, ale przede wszystkim pracują nad tym by IX była satysfakcjonująca. I właśnie słowo satysfakcja jest dla Abramsa istotne. Chciałby, aby dzięki pracy i pasji jaką cała ekipa wkłada w ten film, publiczność poczuła wiele różnych rzeczy, z których najważniejsza jest właśnie satysfakcja.

Abrams wspominał też o pracy z Billym Dee Williamsem, z której jest bardzo zadowolony. Odtwórcę Landa na planie otaczała specyficzna aura. J.J. zapytany o tytuł Epizodu IX powiedział, że go nie zdradzi na razie, ale zapewnia, że jest fantastyczny.Oczywiście wciąż trwają spekulacje na temat tytułu. Domniemana krótka lista wygląda jakoby tak: „Legacy of the Force”, “Reing of the Force”, “Victory”, “Ashes of the Republic” i “Galaxy of the Brave”. Cóż, poczekamy do Celebration i zobaczymy.

Inna ciekawostka mówi, że nowe postaci mają nazwy kodowe po miastach - London (Londyn), Oslo, Bruges (Brugia), Limerick, i Boston.

Alan Horn twierdzi, że nie widział jeszcze Epizodu IX, ale był w Wielkiej Brytanii na planie, widział parę scen i ogląda dniówki, które mu podsyłają Abrams i Kathleen Kennedy. Co weekend także odsyła im swoje uwagi. Jego zdaniem to będzie wielki i wspaniały film. Co będzie dalej jeśli chodzi o filmy, Horn mówi, że wciąż trwa dyskusja na ten temat. Bronił też „Hana Solo” twierdząc, że to dobry film, który niestety nie zarobił tyle ile oczekiwali. Jednak w Disneyu oceniają to niepowodzenie łagodniej niż media.

Oczekujemy, że tytuł i zwiastun pojawią się na Celebration. Zwiastun podobno będzie dołączony potem do kolejnych „Avengersów” więc będzie szansa go szybko zobaczyć w kinie.Na koniec kilka plotek fabularnych. Uwaga na potencjalne spoilery.
 • Fryzura Rey przypomina tę z „Przebudzenia Mocy”, prawdopodobnie dlatego, że wykorzystują nieużyte sceny z Rey i Leią.
 • Adam Driver na pewno był w Jordanii. Nie wiadomo tylko, czy pojawił się tam Billy Dee Williams.
 • Rey jest pierwszą osobą, która rozumie czym jest McGuffin. Ostatecznie wszyscy szukający spotykają się właśnie na jordańskim planie.
 • Rey naprawiła miecz Skywlalkerów.
 • Broń rycerzy Ren jest podobno wyszukana i różnorodna.
 • Rose zaś jest gruba rybą w Ruchu Oporu.
 • Naomi Ackie podobno gra siostrę Finna (nie córkę Lando), ale w kwestii tego donosu są duże wątpliwości.
 • Keri Russell gra łowczynię nagród. Nie wiadomo po której stronie się opowiada. Ma fioletowy strój z brązowymi i złotymi dodatkami i wydłużony hełm.
 • Nien Nunb ma ten sam strój co w dwóch poprzednich filmach, ale tym razem jego rola podobno jest większa.
 • W Najwyższym Porządku są szturmowcy w czerwonych zbrojach.
 • Luke i Leia pojawiają się w wielu retrospekcjach, także dziejących się w czasach gdy Luke uczył Leię Mocy. Nie jest jasne w jaki sposób poradzono sobie z odmłodzeniem Marka Hamilla i Carrie Fisher. Lei na ekranie jest mniej więcej tyle ile w „Przebudzeniu Mocy”, a przez retrospekcje jej faktyczna rola jest mniejsza. Nie wiadomo też jaki los ostatecznie ją spotka.


My dalej czekamy na zwiastun i tytuł (Celebration). No i warto dodać, że Piątek Mocy po części będzie też koncentrował się na IX Epizodzie.Tagi: Adam Driver (114) Alan Horn (28) Billy Dee Williams (105) Carrie Fisher (323) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (212) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (807) Epizod VIII: Ostatni Jedi (454) Han Solo (2016) (24) J. J. Abrams (447) Kathleen Kennedy (320) Mark Hamill (327) Naomi Ackie (14) Plotki (1060)

Komentarze (21)

Gwiezdne Wojny: Zemsta Salazara

Stawiam na Rebirth of the Force :D

wszystko obecnie jest ekscytujące i fantastyczne...

Gwiezdne Wojny, Epizod IX: Spoiler Alert!
Fantastyczny tytuł.

Abramsie, wierzę w Ciebie! :)

Kolejne dziadostwwo. Dwie pierwsze trylogie przynajmniej opowiadaly jakas historie, byly zaplanowane od czesci I do III oraz IV do VI a tu co? a ch.j w tej czesci opowiemy o tym lub siamtym xD

EIX - "Totalna porażka".

Epizod IX - Fantastyczne zwierzęta, tfu...potwory.

Ocalić Avengers!

EPISODE IX RISING FORCE

Z każdym kolejnym takim newsem coraz bardziej się niecierpliwię ;)

Rose zaś jest gruba rybą w Ruchu Oporu
To tak jak Finn - się dobrali :)

Aczkolwiek jeżeli będą mnie próbowali trailerem przyciągnąć na Avengersów, to nooo, Disney, tak się bawić nie będziemy.

Epizod IX - Fantastyczna Trójka.

Epizod IX - Fantastyczna Czwórka

Dawać tytuł, zwiastun, film i wreszcie spokój.

Fantastycznie !, 10/10💗

rebelyell - Jak czytam te propozycje, jak "Victory" to jednak może być :D

No to fantastycznie! A bardziej B-klasowym tytułem niż "Atak klonów" na pewno nie będzie :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.