Kolekcjonerstwo

Potrójny piątek Mocy

starwars.com

Zostawmy naszego super napastnika w innej galaktyce i skupmy się na wiadomości ogłoszonej przez Oficjalną w zeszłym tygodniu.Lucasfilm i Disney ogłosiły czwartego października 2019 roku datą Force Friday, czyli po polsku Piątku Mocy. Czym jest ów specjalny dzień tygodnia? To merchandisingowa impreza, odbywająca się corocznie od 2015 roku (za wyjątkiem 2018), podczas której prezentowane są świeżutkie gadżety kolekcjonerskie ze wszystkich możliwych kategorii - figurki, klocki LEGO, zabawki, książki, ubrania, nawet akcesoria kuchenne. Tematycznie nowości kręcą się wokół najnowszych produkcji SW w danym czasie, a ten wyjątkowo potrójny piątek ma nas uderzyć niespotykaną dawką emocji inspirowanych trzema potężnymi tytułami, zaplanowanymi na 2019 rok:

  • oczekiwaną, ostatnią odsłona sagi Skywalkera, Star Wars: Episode IX
  • pierwszym w historii Gwiezdnych Wojen serialem aktorskim The Mandalorian, którego debiut będzie można obejrzeć wyłącznie w nadchodzącej usłudze streamingowej Disney+
  • najnowszym tytułem EA i Respawn Entertainment - Star Wars Jedi: Fallen Order - grą video action-adventure oczekiwaną na święta 2019

Być może któreś z prezentowanych produktów zdradzą nam jakąś tajemnicę tych projektów. Eventowi będą towarzyszyć również wydarzenia dodatkowe jak np. unboxingi na wspieranych kanałach YouTube, czy imprezy stacjonarne w sklepach z zabawkami, również mające miejsce w Polsce.

Czekacie? Jesteście zainteresowani? Mnie osobiście, biorąc pod uwagę osobisty letarg w związku z marką SW, zaskoczyła ilość tytułów atakujących ten rok. Epizod, pierwszy, wyczekiwany przeze mnie serial aktorski, no i gra video, która mogłaby spełniać obecne standardy i nie mówię o lootboksach.
Myślicie, że chociaż jedna z tych rzeczy będzie nie tyle sukcesem, ile po prostu dobra?Tagi: Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (196) Jedi: Fallen Order (17) Piątek Mocy (Force Friday) (14) The Mandalorian (54)

Komentarze (9)

@Finster Vater - niestety, mają za dużo i już im się w głowach poprzewracało :(

Krzysztof. Straszna wpadka. Poprawiona ;)

Tomasz z Mediolanu??

Proszę nie narzekać na mojego sponsora!

@HAL - nie chcą, po prostu mają za dużo i nie wiedzą co z nią robić. Nie ma "Freemakerow 2" na BD, nie ma "All Stars" na jakimkolwiek nośniku, "Detours" też jest gotowe to co im szkodzi wydać jako niekanoniczne? Mało to niekanonicznych rzeczy się wydaje?

Chcę trzy powieści: Fallen Order (najlepiej adaptacja), prequel IX i wprowadzenie The Mandalorian :) I fajnie byłoby, gdyby były trzy różne pudełka na zabawki!

A gdzie animacje? Resistance i TCW też będą!

Czekam na R1 UHD - jak dadzą TFA to też wezmę. Ale chyba nie chcą moich pieniędzy. W maju wychodzi "Black Hawk Down" a potem "Apocalypse Now", więc płakać nie będę.

swoją drogą miałem opory w napisaniu `ostatnia odsłona sagi Skywalkera`, bo zawsze mi się wydawało, że sagą było 6 Epizodów Dartha Vadera... saga... Luke`a? Gdzie w E7 to 70 sekund, a w E8 jest dziwny :P i umiera.

Ale tak było w notce prasowej, pewnie wiedzą lepiej :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.