Gry komputerowe

Anakin Skywalker ląduje w Battlefront IIDICE nie ustaje w staraniach, aby Battlefront II był najbardziej kompletną strzelaniną w historii Sagi, do wypakowanego zawartością tytułu już 27 lutego dołączy grywalny Anakin Skywalker. Wraz z aktualizacją odświeżone zostaną zastępy klonów, każdy oddział będzie miał teraz swoje unikalne barwy. Po zamieszczeniu aktualizacji na serwerach, każdy, kto się zaloguje, otrzyma skrzynkę z losowym wyglądem armii Klonów, oraz 60 tysięcy kredytów do wydania. Dodatkowo uzytkownicy otrzymają wygląd 41 plutonu Rangerów w obu fazach.Tagi: Battlefront II (2017) (87)

Komentarze (15)

,,RADIO 77,, tu jest POLSKA pisz normalnie, po Polsku, to normalny kraj.Zaznaczam nie odgryzaj się bo to fuj fujka okropna będzie..

świetny news! świetna gra! Brawo Dice!

Twórcy starają się aby ludzie nie zapomnieli o tej grze tak szybko i dobrze bo dzięki temu dodano wiele fajnych rzeczy do gierki pomimo upływu czasu od premiery.

Ja grywam od czasu do czasu.

Breivik w to gra i rzonda nowych gier :D

To ktoś w to gra? 😂

R0-GR to oczywista oczywistość, być musi

Tylko Roger mógłby nadać tej grze jakąś wartość.

Jeszcze Ahsoka i będzie można rozważyć zakup B)

@Princess Fantaghiro Do potężnej wartości wciąż mu bardzo daleko :p. Wydaje mi się, że potęga tej serii objawi się nie wcześniej niż przy 4 (o ile w ogóle :/).

Anakin na propsie, kupiłem grę ledwie kilka tygodni temu, a tu takie dobro od wydawcy :)

RZĄDAM NOWYCH GIER - Breivik

No proszę, wydaje się, że EA zaczęło trochę poważniej traktować graczy. Patrząc na dodatki do BF2, to chyba grający powinni być w miarę zadowoleni ?, tak mi się zdaje 😎

#światsiękończy😜

I w końcu Battlefront osiągnął potężną wartość:)

Double the fall :D We shall see, just when.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.