The Mandalorian

Zdjęcia oficjalnie skończone

różne źródła

Jak można przeczytać w wielu miejscach, skromnie i cicho ogłoszono koniec zdjęć do serialu, co potwierdził Disney+. Plotkowano o tym wcześniej, co opisywaliśmy, a teraz tematem domysłów staje się data premiery, bądź jakiegoś zwiastuna. 100 milionów budżetu, 10 odcinków i taki tłit między wierszamiCo z tego będzie, zobaczycie - jak mawiał Nikodem Dyzma. Tymczasem Alan Horn udzielił obszernego wywiadu dla The Hollywood Reporter, w którym chyba najciekawszym fragmentem jest to, że za ideą powstania 'The Mandalorian' stoją Kathy Kennedy i Lucasfilm. Czyli właściwie KK w dwóch postaciach. Mando-fani mają więc mocnego człowieka (i to kobietę) wewnątrz marki. Gratulacje.

Te również należą się Ludwigowi Göranssonowi, twórcy muzyki do serialu, który ostatnio odebrał statuetkę Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej (powszechnie zwaną Oscarem) za najlepszą muzykę filmową do 'Czarnej Pantery' Ryana Cooglera. Wręczenie nagrody można obejrzeć w tym miejscu, a tutaj konferencję prasową tuż po. Ciekawostką jest, że Szwed ma polskie korzenie. Jego mama pochodzi z Warszawy, a dziadkowie wciąż mieszkają w naszym kraju.Tagi: Alan Horn (28) Kathleen Kennedy (320) Ludwig Göransson (3) The Mandalorian (62)

Komentarze (15)

Serial w kinie to świętokradztwo przecież. To tak jak samochód na gaz.

Można podzielić serial na dwie części 2x4 i puścić do kina, no ale z kim ja gadam...

Ujawnię Wam straszliwą prawdę. Kathleen Kennedy jest mrocznym Lordem Sithów. To nowa Darth Traya, której ostatecznym celem jest początek spoilera zniszczenie Gwiezdnych Wojen koniec spoilera.

Super, ale nie czekam.

Mnie też nie szarpie w oczekiwaniu na premierę, bo jednak wolę SW na dużym ekranie i mam pewne (oby bezzasadne) obawy co do jakości wykonania oraz Mandalorianie nie są moim ulubionym "tematem", ALE ocenię dopiero jak zobaczę, może mi podejdzie :)

średnio ekscytuje mnie ten serial, ale kto wie, może to będzie coś niesamowitego ; )

Buziaczki od Michaela Corleone dla Kathy :*

Teaser pewnie na Celebration.

Odcinków chyba będzie 8 to i kasy na każdy więcej, albo zaoszczędzą :D

Wszyscy wiemy, że Favreau chciał ;)

Kathleen, dziękujemy <3

Alan, please... już nic nie poprawi wizerunku Kathy, wiec można nie ściemniać:)

niepodrabialny razem, a skoro LS ma Okruchy to ja wziąłem Mando... i tak nie pozwalają mi napisać wszystkiego XD

Bart, wiesz... Twój styl pisania jest nie podrabialny :)

buziaczki dla Kathy :*

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.