Komiksy

Startuje „Vader: Dark Visions”

Zaczął się marzec, a wraz z początkiem tego miesiąca startuje nowa seria komiksowa „Vader: Dark Visions”. Dzięki pięciu planowanym zeszytom będziemy mogli poznać Mrocznego Lorda z nieco innej perspektywy. Jako bohatera, potwora, ale także nieświadomego uwodziciela. Scenarzystą serii jest Dennis Hopeless, a ilustratorem Paolo Villanelli.Oprócz okładki standardowej - z Vaderem na czarnym koniu (czyżby aluzja do byłego wydawcy komiksów Star Wars), są dostępne także dwa warianty, nie biorąc pod uwagę filmowego.Dzisiaj ukazał się także sześćdziesiąty drugi zeszyt flagowej serii „Star Wars” Kierona Gillena, z ilustracjami Andrey Broccardo. Wraz z tym numerem rozpoczyna się także nowa historia: The Scourging of Shu-Torun, w której rebelianci, nie bez powodu, zmuszeni są zaatakować tytułową planetę.Ostatnim komiksem w tym tygodniu jest kolejny zeszyt w ramach projektu Age of Republic. Główną bohaterką jest Padmé Amidala, ale pojawiają się także jej dwórki i Anakin. Scenarzystką jest oczywiście Jody Houser. Jest to ostatni zeszyt należący do zbioru Heroes. W przyszłym tyogodniu końca dobiegnie cała seria, wraz z komiksem o pewnym chorowitym generale. W kwietniu ruszy Age of Rebellion.

Tagi: Age of Republic (2018) (6) Andrea Broccardo (6) Jody Houser (27) Kieron Gillen (60) Paolo Villanelli (5) Star Wars (2015) (130) Vader: Dark Visions (2019) (3)

Komentarze (5)

Vader: Dark Vision #1 - bardzo fajne, Vader jako bohater i wyzwoliciel. Okładka <3
Star Wars #62 - może być, zbieranie ekipy na misję
Age of Republic: Padmé - tak samo złe jak komiks o Anakinie

Cały on - nieświadomy uwodziciel. Chrzanić komiks, dawać film!

@viqi
The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities"

Uwiódł sześcio(ośmio?)nogą kozę bojową.

Umiem wyobrazić sobie Vadera w każdej roli, ale uwodziciel? W całym swoim życiu dreptał wokół jednej jedynej dziewczyny i nagle wyrósł na uwodziciela? Ale w sumie może być ciekawe:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.