Rebelianci

Filoni o przyszłości Ahsoki i Sabine

Facebook

Wczoraj minął dokładnie rok od czasu zakończenia serialu „Rebelianci”. Z tej okazji Johanmarie Marcias (znana lepiej jako Blue Jaig Eyes), blogerka z The Wookiee Gunner zaproponowała akcję #RebelsRemembered, podczas której fani dzielili się w mediach społecznościowych swoimi wspomnieniami i pracami związanymi z serią. Temat podjęła też Oficjalna, która uaktywniła się na Twitterze, a także opublikowała artykuł o najlepszych odcinkach.Najistotniejszy okazał się jednak Filoni, który opublikował nowy rysunek przedstawiający Ahsokę i Sabine, które - jak wiemy z końcówki serialu - wyruszyły w podróż w poszukiwaniu Ezry.Dziękuję Wam wszystkim za podzielenie się swoimi wspomnieniami związanymi z „Rebeliantami”. Serial tworzyło się cudownie, a cała ekipa jest zaszczycona waszymi miłością i wsparciem w związku z #RebelsRemembered. Próbowałem wymyślić coś, co by Wam narysować na dziś, lecz nie mogłem wpaść na cokolwiek z przeszłości, więc narysowałem możliwą przyszłość. Zawsze dobrze jest sprawdzić co u starych przyjaciółek, nie sądzicie? Nie, to nie jest nowy serial, tylko rysunek, który dziś narysowałem dla Was, najlepszych fanów na świecie. Dziękuję.

Czy wątek zaginionego Ezry zostanie kiedykolwiek w jakikolwiek sposób podjęty - na razie tego nie wiadomo, na pewno był nim zainteresowany Timonthy Zahn. Dobrze jest jednak słyszeć, że w obliczu wielu nowych obowiązków Dave nie zapomniał o swoich postaciach. Może kiedyś poznamy ich dalsze losy.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (464) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (573) Timothy Zahn (217)

Komentarze (11)

Filoni może sobie co najwyżej pomarzyć.

Rok od zakończenia serialu a kompletnego wydania sezonów 1-4 jak nie było, tak nie ma...

Filoni kończy TCW, to może dadzą mu zrobić finał finałów Rebels.

No i Hercia była fajna, ale szkoda że przez 3,5 sezonu tylko.

Jedyne co się udało "Rebelsom" to Aśka właśnie.

"Frodo i Sam wracają z gospody `Pod zielonym smokiem`" - komentarz do obrazka: jest pogodny lipcowy przedświt, ale oni tak to widzą...

Szkoda, że nie wiedziałem o #RR (Ach! gdzież byłeś Bastionie!). Już ja bym się podzielił... ~;P

Jak dla mnie Fana Rebeliantów to bardzo miłe.

Mam nadzieję, że ktoś w przyszłości weźmie się za historię Ezry jeszcze raz.

No dobra, ale... gdzie elf?!

To jest raczej "Gandalf z Aragornem próbuje przejść przez przełęcz Caradhras", hologram koloryzowany.

Dave Filoni, "Gandalf i Aragorn wkraczają do Morii", 2019, olej na płótnie.

Oj, szykuje nam kolejny serial, szykuje.

No to mam nadzieję, że Zahn napisze kiedyś książkę o tym jak Sabine i Ahsoka znalazły Ezrę. I życzyłbym sobie, by okazało się, iż działały w uzgodnieniu z Luke`em i żeby po odnalezieniu, Bridger został nauczycielem w Akademii Skywalkera.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.