Komiksy

Ostatni zeszyt „Age of Republic”

Dzisiaj końca dobiegły dwie serie komiksowe. Age of Republic Jody Houser z rysunkami Luka Rossa, a także „Han Solo: Imperial Cadet” stworzony przez Robbiego Thompsona. Bohaterem pierwszego zeszytu jest Generał Grievous, który odkrywa sekrety pewnej świątyni Jedi, a nawet musi stawić czoła samej Mocy.


W przyszłym miesiącu wystartuje Age of Rebellion, a rysownik Marc Laming już od jakiegoś czasu dzieli się z fanami ilustracjami z komiksów o Tarkinie i Bobie Fettcie Wszystkie można znaleźć na Twitterze. Jest także ilustracja z historii z udziałem IG-88 wykonana przez Caspara Winjngaarda.


Za to Jody Houser ujawniła, że oprócz „TIE Fighter” pisze także historię w ramach Age of Resistance. Najpewniej chodziło o coś z zeszytu specjalnego.

Jeżeli chodzi o Star Wars Adventures IDW - w tym tygodniu, pod tytułem „Mechanical Mayhem”, ukazało się kolejne zbiorcze wydanie. Za to Michael Moreci wstawił na Instagrama zdjęcie z ostatniego zeszytu „Flight of the Falcon”, który pojawi się jeszcze w marcu. Ujawnił także, że akcja komiksu rozgrywa się krótko po wydarzeniach z książki „Pirate's Price”.

Tagi: Age of Rebellion (2018) (4) Age of Republic (2018) (6) Age of Resistance (2018) (3) Han Solo: Imperial Cadet (2018) (3) Jody Houser (27) Luke Ross (18) Marc Laming (11) Michael Moreci (3) Robbie Thompson (5) Star Wars Adventures (2017 IDW) (32)

Komentarze (5)

Ten Solo dosyć śmieszny, pokazuje jaki fikuśny był Han.

AoR: Grievous - bdb zamknięcie pierwszej części serii, kolejna ciekawa wizja
Imperial Cadet #5 - spoko zamknięcie miniserii, lekko zaskakujące, ale też trochę zbyt otwarte

Takie to fajne bez kolorów, aż mnie mdli jak pomyślę o kolorowej masakrze :r

Lubię porgi, choć się długo gotują.

A fine addition to my collection.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.