Gry komputerowe

Star Wars Battlefront II z zawartością na marzecW lutym do Battlefront II trafił Anakin Skywalker i nowe stroje dla klonów, planowano także premierę nowego trybu gry, który jednak wymagał dodatkowych prac, przez co jego premiera się opóźniła. Jednak DICE nie zwalnia tempa, na marzec przygotowano kolejne atrakcje, między innymi obiecany tryb gry. W ramach pierwszej wiosennej aktualizacji gracze otrzymają także długo wyczekiwaną jedostkę Arc Troopera, znaną z Wojen klonów. Nowa postać posługuje się umiejętnościami Power Blast (mocny atak z pistoletów) oraz Helmet Scanner, który wyszuka pobliskich przeciwników.Drugą jednostką, którą zobaczymy w aktualizacji będzie BX Droid wyposażony w E-5 Blaster Rifle, walczący na dystans, korzystając z umiejętności Smoke Screen (rzut granatem dymnym) oraz Thermal Vision (wykrycie przeciwników).

Aktualizacja planowana jest na 26 marca.Tagi: Battlefront II (2017) (93) Electronic Arts (130)

Komentarze (6)

Ehhh, a już miałem nadzieje na nowe bronie dla standardowych jednostek...

Fajna sprawa, od pół roku ciągle dodają dodatkowe rzeczy.
Bardzo mi to odpowiada. Mam nadzieję że nie będą odpuszczać i zobaczymy kolejnych bohaterów, mapki itd.
Może doczekam się ahsoki

Okazuje się że jednak gdyby nie placzki podczas premiery, to istniało duże prawdopodobieństwo że te dodatki były by tak często od początku.
Ale to moje zdanie

Czekam na nowe wsparcie i widzimy się na kamino

Za miesiąc to żadne BFy, choćby i za darmo, nie będą mnie obchodziły. "Fallen Order" pozamiata 🤣. A swoją drogą, jak te ceny gier szybko się zmieniają ... wniosek z tego jeden - warto jednak czekać na obniżki, gra nie zając, nie ucieknie.

Konkret smoke to tylko w CS:GO.

Battlefield II jest aktualnie w promocji na ORIGIN i kosztuje ok 24 zł - warto!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.