Przyszłe filmy

Zdjęcia do filmu Benioffa i Weissa ruszą jesienią?Na razie nie ma jeszcze się co ekscytować, ale StarWarsNewsNet przekazał bardzo interesującą wiadomość.Zdjęcia do kolejnego filmu ruszą jesienią tego roku. Będzie to pierwszy film z serii / trylogii D.B. Weissa i Davida Benioffa. I tak, chcą w nim nawiązywać do „Gry o tron”. Akcja będzie się dziać setki lat przed Skywalkerami, mamy oczekiwać czegoś w stylu „Gwiezdnych Wojen” spotykających „Władcę Pierścieni”.

Scenariusz podobno jest na ukończeniu, powstają zaś szkice koncepcyjne i projekty kostiumów czy scenografii. Na razie wszystko jest tajne. Potwierdzenia plotki należy się spodziewać na Celebration, jeśli wcześniej nie zostanie zdementowana.

Temat na forumTagi: Celebration (410) D.B. Weiss (37) David Benioff (38) Gra o tron (53) Władca Pierścieni (129)

Komentarze (24)

Precz z Revanem, dość tych zrzynek !!!1! ;-)

Kilkaset lat, czyżby akcja działa się w czasie młodości Yody??
Osobiście jednak wolałbym okres Revana.

Więc Revan odpada ...

Tu się zgodzę - odnośnie Revana. Tą historię widziałbym w zupełnie oddzielnych filmach, ewentualnie w serialu. Nawet bardziej w serialu, bo można by ukazać kulisy całego zamieszania - dlaczego stało się to, co się stało. No i pięknie można by przedstawić, kluczowy w historii wątek Mandalorian ... :)

No i tak, mowa jest o "hundreds", nie "thousands" years.

@ShaakTi1138
A ja własnie liczę, że Revana nie będzie. Jego historia się zakończyła lata temu i teraz go mogą co najwyżej calkiem zniszczyć jak Thrawna w Rebelsach.

Określenie "kilkaset lat" mnie niepokoi. Sugeruje ono zero Sithów i brak prawdziwej SR. Liczę, że to pomyłka i będzie kilka tysięcy. A jeśli chcą połączyć LOTRa i SW to najlepiej powstanie Republiki.

Nie liczyłabym na jakiekolwiek postaci z Legend poza Revanem czy Banem. Niemniej - trzymam kciuki.

@Qel Asim: Weiss i Benioff dużo bardziej pasują do Starej Republiki.

Łohoho, Old Republic... Czyżby marzenia się spełniły? Szkoda tylko że to nie Rian Johnson by kręcił w tym okresie...

OSTRZEŻENIE - Jeśli na ekranie pojawi się Sir Farfalla, to rzygnę. Ewentualna osoba obwomitowana nie może zgłaszać zastrzeżeń, gdyż albowiem została ostrzeżona. ~:P Nad reakcją na X-wingi i TIE (w jakiejkolwiek wersji) jeszcze się zastanawiam.

Tak a propos Bane, to mają w tym roku wyjść wznowienia, coś na zasadzie brania kasy za Thrawna z okazji jego obecności w Rebelsach, więc może coś jest na rzeczy.

A od Revana niech się odtentegują. Jej historia została opowiedziana w grze (i ciut w komiksie). Wystarczy. No chyba, że będzie w takim tle, jak w komiksie właśnie.

Było do przewidzenia, że coś muszą zrobić w tym kierunku. Jak już wciskają na pałę KotoRy do Galaxy of Heroes...

Czyli czas sobie ograć Kotory dla przypomnienia klimatu starej republiki 😁

Co by nie mówić, to już sam fakt, że Stara Republika wchodzi na ekran - bo mimo wszystko uważam, że coś jest na rzeczy, to już samo to jest czymś, co jeszcze parę lat temu było właściwie niemożliwe. Sam pomysł, by fabularnie był to okres setek - a nie tysięcy lat przed Skywalkeramu, jest także dobry. Później można sięgnąć głębiej, gdy już fanom przejdzie pierwszy szok 😜😀.

Czekam na Celebration ! - Stara Republika 10/10💗

Trochę za piękne żeby było prawdziwe. Trzymam po cichu kciuki, ale wielkich nadziei sobie nie robię.

I to jest świetna wiadomość! W sumie to wolałabym żeby zaczęli np. od historii Revana, ale i tak jest super. Tylko pytanie, czy okaże się to prawdą.

Ja się nie cieszę, bo znowu wcisną na siłę jakieś baby do Star Wars - BOJKOTUJĘ do końca roku i zobaczę czy mnie posłuchają.

Nie cieszcie się zanadto. To Dedeki, bardzo wątpliwe, że napiszą coś dobrego. Widzieliście siódmy sezon Gry o Tron? Lepiej by było,jakby zajęli się adaptacją, np. Banem. Bez takiego oparcia, to oni stworzą kolejne fanfiction.

AJ73 nie chcę Cie martwić, ale cały nowy kanon i legends mogą nie mieć dla nich żadnej wartości, także raczej nie będzie żadnych Bane`ów, Korribanów, ale cos zupełnie nowego.

Setki lat przed Skywalkerami, to okres upadku Old Republic i czasy Dartha Bane`a. Nawet nie chcę sobie układać w głowie scenariuszy - żeby nie zapeszać😜, ale fabularnie jest co opowiadać 👍.
Oczywiście, jeśli to wszystko jest prawdą. A czy jest, to okaże się niebawem na Celebration. Co by nie mówić, wiosna starwarsowo piękna 👏👏👏

Stara Republika i walka o władzę w Senacie. Do tego mieszający we wszystkim Sithowie i gnuśni Jedi!

Jeśli to prawda, to rewelacja :D

Zauważcie, że żadne poważne źródło tego nie skomentowała. To może być prawda, ale chyba nikt nie podał wcześniej tylu bzdur co SWNN.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.