Skywalker. Odrodzenie

Odliczanie do Celebration trwaW tym tygodniu wyciekł plakat do Epizodu IX. Ponieważ zaczęły się już akcję usuwania go, Disney poprosił o to kilka serwisów, tym samym chyba nie ma już wątpliwości, że to faktyczny wyciek. Natomiast wiele wskazuje na to, iż nie jest to plakat kinowy, a promocyjny, który pewnie zostanie wykorzystany na zeszytach i innych produktach. Na resztę czekamy aż do Celebration, czyli już nie długo.

Oprócz plakatu wyciekły jeszcze zdjęcia postaci. Potwierdzają one wiele spoilerów, o których pisaliśmy, choćby Landa z laską.Co więcej poznajemy imiona nowych postaci. Naomi Ackie zagra Jannah, a Keri Russell Zorii (ale to tez już wiemy). Pozostając przy Zorii, łatwo zauważyć, że jej kostium w pewien sposób nawiązuje do kostiumów Padme i Zam z „Ataku klonów”. Być może to jest to powiązanie o którym wspominał J.J. Abrams. Sama Keri twierdzi natomiast, że ma najlepszy kostium w całym filmie. Wspomniała o tym w „The Late Show with Stephen Colbert”.Tymczasem pojawiła się jeszcze jedna plotka. Otóż Ain’t it cool News (serwis doskonale znany z plotek z czasów prequeli), twierdzi, iż znają tytuł Epizodu IX. Miałby on brzmieć „Skywalkers”. W międzyczasie pojawiła się też sugestia, że będzie to „Will of the Force”, ale już za mniej niż 2 tygodnie wszystko powinno być w tej materii jasne. Panel o Epizodzie IX odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 11:00. Czyli wieczorem w piątek pewnie będziemy już cieszyć się tytułem i pewnie jakimś zwiastunem zajawkowym.Tagi: Celebration (404) Epizod II: Atak klonów (825) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (196) J. J. Abrams (439) Keri Russell (15) Naomi Ackie (14) przecieki (322)

Komentarze (33)

@Piter
Bitwę w stanie nieważkości to chyba Trevorrow chciał kręcić.

Keri dała czadu! :)

Może tytuł „SKYWALKERS” jest nieco groteskowy, ale miało by to pokrycie z plotkami, które mówiły o wielkiej scenie bitwy w stanie nieważkości

Jeszcze klaps od pijanej mateczki i bartoszcze jedyny hejter będzie całkowicie zadowolony.

bartoszcze, incelu, już się podnieciłeś?

RotS? Firma na D. jest perfidna, ale chyba nie aż tak. Już prędzej będzie "SRUT", może bez T.

"Reunion of the Skywalkers", żeby zachować tradycję że trzeci epizod musi mieć Rot w tytule.

@bartoszcze - chciałem "Skywalker or not Skywalker", ale to cztery słowa. Na koniec pewnie najlepsze jest zamykające "Skywalker NOR Skywalker". ~;)

Jeśli to najlepszy kostium w całym filmie, nie chce widziec reszty. dramat.
gdzie te nawiązania stylistyką do prequeli? elegenckie czyste szaty, płaszcze? miało być nowe, a wszystko takie same jak w TFA,TLJ. statki zapewne też.
tytułu nawet nie skomentuje. moze lepiej Predators.

Polskie tłumaczenie: Gwiezdne Wojny: Niebołazy.

@adam1210
To był komentarz na tradycyjnym poziomie hejterów SW :D

@Yogurt
Skywalker vs Skywalker!

Tylko podpowiem jeszcze, że Skywalkers to także mogą być Skywalkerki czyli te małe niebieskie dziwczynki od Chissów, jakby co.

Skywalkers - I zrobią z tego sitcom :D. Te śmiechy w tle, cóż Family Friendly Content :D

Jaki ambitny komentarz <3

Di$ney wielkie g**** skończy wielkim g*****.

Eee, tam. Mnie ciekawi jak to się zakończy. Co do "artworka", to nie mam spinki, zobaczymy jaki będzie ten oficjalny poster. Tytuł "Skywalkers" jest tak z *upy, że nawet trudno się do tego odnieść, bo i co ma nam niby sugerować ? ... nie chce mi się wierzyć, by aż tak mocno strzelili sobie w kolano :D

Skywalkers - Infinity Star Wars

Disney doprowadził do tego, że finał całej sagi, jest najmniej oczekiwaną częścią w historii. W dwie części, bez pomyślunku wykończyli oryginalną ekipę, i na koniec ratują się drugorzędnym Lando. Tytuł Skywalkers oczywiście brzmi jak jakiś kiepski żart, ale po tym jak się okazuje że ten plakatowy ścierw co ostatnio wwyszedł to jednak nie fejk, to już nic mnie nie zdziwi.

Skywalker and Skywalker

Albo Skywalkers Forever

Albo The Path of Skywalker

The Last Skywalker

Słyszysz, że będzie Lando z laską. I faktycznie, jest Lando z laską. Mimo to czujesz się oszukany i rozczarowany...

o Felicity w SW... dobre dobre

Skywalkers taki inny. Ciekawe.

"Skywalkers"?! Phi, niedorzeczne.

KERI RUSSEL 10/10 !!!

Zorii jest w błędzie, bo najlepszy kostium ma Chewbacca!

Bez jaj z tym Skywalkers.

Return of the JEDI, The FORCE Awakens, The Last JEDI, Will of the FORCE. Proszę nie.

Czy już wiadomo jak się będzie nazywać żółw który początek spoilera połknie Thanosa koniec spoilera?

Już mi się podoba Ep IX:D dużo osób stwierdziło, że plakat to fanart bo taki słaby, a okazuje się że to jednak nie fejk. Pewnie po wyjściu z kina też ludzie będą mieli wrażenie, że to fanfilm. Ja w sumie niczego więcej się po tym filmie nie spodziewam.

Skywalkers. xDDDDDDD

A ponowne użycie słowa Force byłoby szczytem lenistwa... czyli może być to faktyczny tytuł od Disney`a.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.