Przyszłe filmy

Znany Polak w trylogii Riana Johnsona? [Prima Aprilis]

Życie na gorąco

Ostatnio dobra passa polskich aktorów na zachodzie trwa. Niekoniecznie z sukcesami, ale pomimo to są dostrzegani. Wystarczy przypomnieć choćby o próbie zatrudnienia Tomasza Kota w Bondzie. Joanna Kulig także sobie świetnie radzi. Przy Epizodzie VII o rolę starała się Agnieszka Więdłocha. Dziś mamy sytuację bardzo podobną. W dodatku mowa o jej koledze z planu „Planety Singli”.

Otóż o rolę w „skasowanej” trylogii Riana Johnsona stara się kolejny Polak. Znany i lubiany aktor – Tomasz Karolak. Na razie jest po pierwszych próbnych zdjęciach u Niny Gold. Niewiele z tego wynika, ale szansa jest. W jednym z najnowszych wywiadów dla „Życie na gorąco” Tomasz Karolak wspominał, że brał udział w castingu do filmu o którym nie może wiele mówić, ale miał tam zagrać kosmicznego tresera zwierząt. Produkcja podobno to znana marka, ale w nowym wydaniu, bardziej skierowanym do młodszego widza.

O tym, że „skasowana” trylogia Johnsona ma być skierowana dla młodszego widza, pisaliśmy jakiś czas temu, ma mieć status G. Podobno też ma poruszać więcej tematów ekologicznych i walki z nierównościami, a zdecydowanie mniej wojny jako takiej.

Do dziś nie wiadomo jednak, czy to „skasowana” czy może trylogia Benioffa i Weissa będzie realizowana jako następny projekt. Za Johnsonem przemawia fakt, że zdecydowanie dłużej pracuje nad scenariuszem. W każdym razie należy oczekiwać, że drugi projekt ruszy 6-9 miesięcy później, oba są już na etapie przygotowywań. Miejmy nadzieję, że więcej na ten temat dowiemy się na panelu kończącym Celebration.

Update Tomasz Karolak prawdopodobnie nie brał udziału w castingu do sagi. To był primaaprilisowy żart. Kwestie ekologiczne i walk z nierównościami, gdzieś przewijały się w jakiś dywagacjach fanów, ale trudno traktować je jako punkt zaczepienia.Tagi: Celebration (410) D.B. Weiss (37) David Benioff (38) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (850) Plotki (1117) Prima Aprilis (53) Rian Johnson (292)

Komentarze (29)

Przerwa między jedynkami umożliwia eleganckie strzykanie.

Riana Johnsona-niech spada....

Pewnie te filmy będą na jego poziomie.

Do* młodszego, przepraszam. Za dużo Szkolnej 17, całe te.

"Skasowana" trylogia, skierowana dla młodszego widza i Karolak - 10/10. Udał się Wam żarcik. xD

Niech lepiej dadzą księdza Mateusza do sw albo tych Piotra Polka i pozamiatane

Też ma przerwę między jedynkami!

Sequele Star Wars to być może najlepsze, co przytrafiło się marce już nawet nie od OT, ale wstępnych oględzin scenariusza do SW77, czy nawet samego zalążka pomysłu w głowie Dżordża. A teraz podsyłam prawdziwego kolosa:

http://www.facebook.com/FilmMusicPL/posts/2352893641401097

najlepszy primaaprilisowy żart to że trylogia Johnsona powstanie.

Planeta Singli lepsza niż Felucia :D

Widzę tytuł i myślę sobie Prima aprilis ale i tak obstawiam: Karolak;)

pako - Thanks Captain Obvious.

@Nestor, literówkę masz, bo Karolak zawsze gra Bad Assa ;)

Fantastyczna wiadomość. Ciekawi mnie czy Karolak umiałby zagrać badassa. Zazwyczaj gra pociesznego mądralę, a tutaj jako treser to pewnie gość z pazurem.

Karolak SW 10/10!

Spodziewałam się opisu przecieku, wg. którego Hux zje żółwia, a Rey hajtnie się z Lando, a wy mi tu z Karolakiem...

Dokładnie !, taka okazja do wkręcania, i takie LENISTWO.
A z Kotem mogłoby przejść, i sporo osób mogłoby się nabrać, ale cóż, jak powyżej - LENISTWO ... 😜

Trzeba było napisać o Tomaszu Kocie, w końcu gość miał zagrać w Bondzie, a Marvel podobno chce go w Eternals. Wtedy może ktoś by się nabrał, ewentualnie zaśmiał, bo to z Karolakiem to padaka i szczyt lenistwa.

Zapomniałem, że dzisiaj 1 kwietnia xD Udało Wam się na chwilę :P

@Alex

Narodowości piszemy z dużej litery.

wielki polak, zaraz obok papieża polaka

Prima aprilis tak?
😋

Proszę nie zapominać ze dzisiaj 1 kwietnia

O, to może mi pozwolą napisać scenariusz? To będzie pierwszy musical SW, coś w stylu High School Musical. Historia opisuje odbudowę Zakonu przez Luke’a i problemy, jakie ma z młodzieżą. Głównym antagonistą będzie inspektor z Komisji Edukacji Nowej Republiki.

Proszę się nie śmiać z ludzi z przerwami między jedynkami, bo ja też mam i może też wystąpię w nowych filmach!

" Podobno też ma poruszać więcej tematów ekologicznych i walki z nierównościami, a zdecydowanie mniej wojny jako takiej."

Wypowiadamy wojnę nierównościom! Zero tolerancji dla nietolerancji tolerancji. Wszyscy równi, tacy sami, wszyscy opodatkowani!

Mmm... takiej trylogii nam trzeba, a najlepiej gdyby zrobili z tego "Ulicę Sezamkową" w kosmosie. Karolak mógłby zagrać kogoś w rodzaju Elmo. Obydwaj są słodcy. :3

Zaczynają się newsy "poważne inaczej" ;)
Dla Karolaka musieliby nową rasę wymyślić z przerwą między jedynkami ;)

Jaram się!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.