Han Solo

Peter Serafinowicz o głosie Dartha Maula

Peter Serafinowicz pojawił się w „Colinder Live” i opowiedział o swoim udziale w „Hanie Solo”. Otóż aktor głosowy, który podkładał głos pod Dartha Maula w „Mrocznym widmie” pierwotnie wziął udział w pracach przy „Hanie Solo”.

Co więcej pojawił się na planie w Pinewood zanim jeszcze przyjechał tam Ray Park (w czarnej limuzynie, by nikt go nie zobaczył). Peter rozmawiał przez 30 minut z Ronem Howardem, który tłumaczył mu kim stał się Maul przez ten czas. Serafinowicz żartuje sobie, że to 29 minut dłużej niż rozmowa z Georgem Lucasem.

O tym, że nie będzie w filmie dowiedział się już po premierze. Przy okazji poinformowano go, że zdecydowano, iż lepiej będzie jak głosu Maulowi będzie podkładać Sam Witwer, bo zachowa to ciągłość z serialami.Tagi: Epizod I: Mroczne widmo (563) George Lucas (1013) Han Solo (2016) (24) Peter Serafinowicz (16) Ray Park (51) Ron Howard (162) Sam Witwer (66)

Komentarze (14)

W sumie to rozumiem. Mi TPM jakoś nie podszedł (a raczej - trochę go odebrałem jak teraz wychowani na OT odbierają TFA/TLJ, żeby być uczciwym) i widziałem go tylko raz w kinie, potem parę razy z płyty ale bez szaleństw. Odcinki TCW z rogatym też zresztą tak średnio mi podeszły, Rebelsowe podobnie, no ale TotA to znowu faktycznie ogladany pieryliard razy. Może stąd?

Jak się oglądało TPM pierdyliard razy, to z zapamiętaniem kilku dialogów Serafinowicza nie ma żadnych problemów. Witwera też lubię, ale filmy są ważniejsze od seriali i to na ciągłości między filmami powinno Lucasfilmowi zależeć bardziej. Zresztą, głos Witwera jakoś bardziej mi pasuje do animacji.

Szczerze, to jestem fanem chyba tak starym jak tylko można, ale muszę się mocno wysilać, aby przypomnieć sobie głos Serafinowicza. Nie miał Ci on za dużo kwestii w TPM.

Szkoda, szczerze wolałbym Serafinowicza.

Za wiele się nie nagadał.

Kiwka roku. Ale tak na serio, dla młodszych fanów to własnie głos Sama jest "prawdziwy".

*tfu, Prowse`a oczywiście w 1977 :p

Zważywszy ile kwestii wypowiedział Maul w TPM, to zdecydowanie wole Witwera w tej roli [2(3?)], tym bardziej że niedługo będzie znowu w TCW.

No trochę go niefajnie potraktowali, ale <insert unpopular opinion puffin> mimo wszystko zdecydowanie wolę Witwera w tej roli. ;)

I tak zamykam oczy i zatykam uszy po spuszczeniu żaluzji przez Qi`rę, więc jest mi obojętne kto podkłada głos pod zwłoki.

Załatwili go jak Lucas Davida Prowse`a w 1997 :D

Szczerze, jeden kij kto podkładał głos Maula w Solo. [2]
I tak za dużo gadał - on ma wyglądać nie gadać a w SOLO wolałbym zobaczyć go w akcji i na żywo, a nie jakieś holo.

A od kiedy to ciągłość z jakimiś gównianymi serialami jest ważniejsza niż ciągłość z filmami? Fu** you Disney.

Szczerze, jeden kij kto podkładał głos Maula w Solo. Oba są pasujące do postaci i nie do pomylenia! :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.