Książki

„Ciemna strona Mocy” panuje w Empikach

Uroboros

Oficjalnie od dziś do sprzedaży trafiło nowe wydanie powieści „Ciemnej strony Mocy” autorstwa Timothy'ego Zahna, będący drugim tomem trylogii Thrawna. Książka dostępna jest w przedsprzedaży w sieci Empik w miękkiej oprawie w cenie 44,99 PLN przy 560 stronach objętości w nowym przekładzie Anny Hikiert-Berezy. Do ogólnodostępnej dystrybucji powieść trafi dwudziestego czwartego dnia aktualnego miesiąca.

Han Solo i jego przyjaciel Lando Calrissian zdobywają informację o miejscu ukrycia zaginionej gwiezdnej floty katańskiej. Przejęcie dwustu pancerników może przechylić szalę zwycięstwa na stronę Republiki prowadzącej wojnę z siłami dawnego Imperium. Jednak admirał Thrawn jest szybszy...

Drugi tom kultowej już trylogii Thrawna.Tagi: Anna Hikiert-Bereza (118) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (84) nowości książkowe (248) Timothy Zahn (216) Trylogia Thrawna (Thrawn Trilogy) (30)

Komentarze (15)

Promocje na zabawki najlepsze bywały w Tesco czy Biedronkach. Taniej było sprowadzać zza granicy z dostawą do domu niż kupować na ich promocjach. 😛

A w szczególności przebitki cenowe na różnych zabawkach dla dzieci, i pomimo tzw. promocji. To jawne zdzierstwo jest. Taka prawda (2).

To dobra argumentacja, ale w przypadku detalisty. Empik do takich nie należy, zresztą, od lat tam jest drogo, a od dobrych dwóch lat w ogóle nic u nich nie kupiłem. Taka prawda.

Drodzy wybrednicy,

Koszty prowadzenia działalności gospodarczej w ostatnich latach wzrosły o prawie 50%, także to że jest drożej niż było i drożej niż wszędzie indziej, to znaczy, ze tak niestety musi być, żeby się koszty spięły.

pozdro500+

Dajcie spokój z tym Empikiem. Przecież tam zdzierstwo cenowe panuje. To nie można już z tańszych sieciówek polecać ? ... co prawda Empik zdaje się jest pierwszy z dostępnością tego tytułu, ale wystarczy se "googlnąć", by zorientować się, jakie są różnice w cenach na różnych popularnych stronach z książkami. Znaczy taniej jest. Nawet z dostawą. Do Domu :)

@Mossar
Ja sprawiedliwie nie kupię ani jednych ani drugich :)

Drożyzna panuje w Empikach a nie CSM - chociaż drożyzna to w zasadzie jest CSM, więc wszystko się zgadza :D

Ale po oc, bez sensu, było już dobre wydanie i w ogóle, to zwykły skok na kasę, i tak tego nikt nie kupi.
To wy narzekajcie sobie dalej a ja idę na zakupy.

Qel Asim: po c*** to bocian w wodzie stoi. a po to, że ktoś kupi sobie nówkę w ładnym wydaniu zamiast płacić na alledrogo stówę lub coś koło tego za używany egzemplarz

For money. Znając życie więcej osób kupi niż książki NK

Dla tłumaczenia FF kupiłbym, gdybym nie miał.

A po c***?!

A ja się pytam: PO CO? :f

Akurat skończyłem "Dziedzica Imperium", więc będzie jak znalazł.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.