TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Magazyn "Kult"

2002-01-02 15:44:58

Witam Wszystkich w Nowym Roku !!! Pojawił się w sprzedaży pierwszy numer na 2002 rok pisma 'Kult', które skierowane jest do fanów fantastyki, a ten przedewszystkim do miłośników trylogii Tolkiena, ale nie tylko...

Jak już pisałem, pismo jest kierowane do wszystkich 'Władców Pierścienia', ale nie tylko, przynajmniej mam taką nadzieję. Pismo zawiera wiele ciekawych artykułów związanych z ekranizacją trylogii, opisów postaci i aktorów, którzy je odtwarzają, np. Christopher Lee (Saruman), ale nie tylko. Jeden jest bardzo ciekawy, a opowiada o odwiedzinach planu zdjęciowego Epizodu II przez 'Hobbitów' :)

Władca Pierścieni Kontratakuje


Po pięciu tygodniach zdjęć w Nowej Zelandii, filmowi Hobbici (Elijah Wood, Dominic Monoghan i Billy Boyd) oraz Orlando Bloom (Legolas) zrobili sobie krótkie wakacje odwiedzając w niedalekiej Australii plan zdjęciowy filmu "Gwiezdne Wojny - Epizod II: Atak klonów". Spotkanie z gwiazdami sagi George'a Lucasa, między innymi Haydenem Christensenem, Natalie Portman i Ewanem McGregorem przebiegało w przyjacielskiej atmosferze. Niezależni obserwatorzy stwierdzili jednak, iż między obiema ekipami dało się wyczuć pewną ukrytą rywalizację.

Powszechnie wiadomo wszak, że "Władca Pierścieni" Petera Jacksona, ma szansę zdobyć popularność równą Gwiezdnej Sadze George'a Lucasa, a może nawet większą.
TAGI: Elijah Wood (15) Epizod II: Atak klonów (884) George Lucas (1107) Plotki (1202) Władca Pierścieni (132)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..