Komiksy

IDW doceniło trylogię prequeli

IDW, podobnie jak Marvel, również ma w planach wypuszczanie komiksów z bohaterami wszystkich trzech trylogii. Wszystko po to, aby fani mogli jeszcze raz poczuć klimat starych historii przed premierą Epizodu IX i nową erą, która po tym wydarzeniu może nastać. W „Star Wars Adventures” w ostatnich miesiącach ukazywały się historie przybliżające młodszym fanom (i pewnie starszym też) postacie z trylogii prequeli. Zeszyty 18, 19 i 20 kolejno dotyczyły drużyn: Padmé i Jar Jar (po Epizodzie I), Obi-Wan i kapitan Rex (opowieść z Wojen klonów) oraz Yoda i Anakin. Nad scenariuszem pracowali Delilah S. Dawson i Cavan Scott.Każdy zeszyt „Adventures” zawiera też tradycyjnie krótszą historię z cyklu „Tales from Wild Space”. W numerze siedemnastym była to jeszcze kontynuacja „Flight of the Falcon”, ale kolejne już nawiązywały do prequeli. Dostaliśmy opowieść o droidzie bojowym oraz lekko mistyczną historię z Barrissą Offee autorstwa George'a Manna, twórcy nadchodzących „Myths & Fables”.

Od kolejnego numeru pojawiać się będą opowieści z bohaterami klasycznych filmów, począwszy od przygody Hana i Luke'a.Tagi: Cavan Scott (59) Delilah Dawson (41) George Mann (6) Star Wars Adventures (2017 IDW) (39)

Komentarze (8)

karolaczek-> poczucie obowiązku, przeczytałem wszystkie komiksy SW i nie zamierzam tego zmieniać

Albo drugie ja :D

Nestora zmuszają powszechnie znane obowiązki edukacji padawana.

PT 10/10 ❤️

Kto Cie do tego zmusza?

Ja te komiksy czytam z przymusu, ale rozumiem, że nie jestem ich głównym adresatem, więc nie będę lamentował nad ich poziomem dłużej niż to konieczne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.