Książki

Nowe informacje o „Dooku: Jedi Lost”

Podczas ostatniego Celebration Cavan Scott udzielił wywiadu w podcastcie Tatooine Sons, gdzie opowiadał o „Dooku: Jedi Lost”.

Autor przygodę z pisaniem zaczynał właśnie od słuchowisk - nic dziwnego, podobno w Wielkiej Brytanii są one naprawdę popularne. Praca nad „Jedi Lost” była dlatego dla niego jak powrót do domu, gdyż - jak sam stwierdził - historia o Dooku jest czymś między słuchowiskiem a audiobookiem.Największym wyzwaniem dla Cavana było zmieszczenie się w sześciu godzinach, bowiem do opowiedzenia jest prawie sześćdziesiąt lat historii. Asajj Ventress swoje poszukiwania zacznie od czasów, gdy Dooku był jeszcze młodzikiem. Później usłyszymy o życiu hrabiego jako rycerz Jedi. Jak twierdzi autor, Dooku był w zakonie dość długo, więc musiał być dobrym Jedi. W słuchowisku pojawi się także Rael Averross z „Master & Apprentice” Claudii Gray, natomiast o roli Sidiousa pisarz nie chciał się wypowiadać.

„Dooku: Jedi Lost" dostępne będzie 30.04.Tagi: Cavan Scott (59) Słuchowisko (6)

Komentarze (7)

Uwielbiam brytyjskie słuchowiska, one są naprawdę świetnie zrobione, więc tym bardziej nie mogę się doczekać. I Aveross <3 Podobnie było przy Padme, EK też jakoś pisała z Claudią o Alderaan

To że autorzy zaczęli współpracować to duży krok w przód. Który powinien się wydarzyć dawno temu, ale i tak sie cieszę. Nie mówiąc już o Luminousie. To będzie pewnie festiwal nawiązywania do siebie nawzajem, całej piątki.

W tej formie nie, ale jakiś duuuży webinar ze wsparciem tychtam sieciowych o zamykaniu twarzoksiążki...

"Wojny światów" nie przebiją :D

To nawet nie było celowe. Po prostu Cavan rozmawiał z Claudią i stwierdził, że musi też wykorzystać tego bohatera.

No i pięknie że tak fajnie powiążą te dwie pozycje.

Rael Averross! I o to chodzi <3
Szkoda, że tylko 6 godzin :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.