Komiksy

Kwietniowy SW Komiks w sprzedaży

Egmont Polska

Dwa dni temu do sprzedaży trafiła najnowsza odsłona Star Wars Komiks. Tym razem dwumiesięcznik zaprezentuje nam opowieść poświęconą przygodom doktor Aphry, choć znajdzie się również miejsce na małą historyjkę związaną z Darthem Vaderem.
Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z komiksowymi planami wydawnictwa Egmont na ten rok.

Star Wars Komiks 2/2019 (80)

W drugim tomie w 2019 roku znajdzie się kontynuacja historii doktor Aphry – zdeprawowanej archeolożki i dawnej pomagierki Dartha Vadera – zatytułowana Gigantyczny zysk. Aphra, dla której w życiu liczą się przede wszystkim pieniądze, obmyśla nowy plan, na którym można zarobić krocie. Problem w tym, że plan zakłada otoczenie się największymi złoczyńcami w galaktyce... Zawartość tomu uzupełnia 30-stronicowa historia poświęcona towarzyszowi Aphry, Wookieemu Czarnemu Krrsantanowi, oraz komiksowy szort o Vaderze.
Komiksy oryginalnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Doctor Aphra #9-13: The Enormous Profit #1-5 i Doctor Aphra Annual #1 oraz historia No Good Deed... opublikowana pierwotnie w zeszycie Darth Vader: Dark Lord of the Sith #1: The Chosen One #1.
Scenariusz Kieron Gillen oraz Chris Eliopoulos i Jordie Bellaire, rysunki Kev Walker oraz Marc Laming, tusz Marc Deering, kolory Antonio Fabela, okładka Kamome Shirahama. Przekład: Jacek Drewnowski. Cena 19,99 zł, 148 stron. Premiera: 26 kwietnia 2019 r.

Temat na forum.Tagi: Chris Eliopoulos (15) Darth Vader (2017) (36) Doctor Aphra (2016) (50) Egmont Polska (607) Jacek Drewnowski (92) Kev Walker (17) Kieron Gillen (63) Marc Laming (12) Star Wars Komiks (220)

Komentarze (10)

Aphra we własnym komiksie zdecydowanie lepsza niż na występach u Vadera, aczkolwiek ciągle liczę że czarny wdowiec ją w końcu dopadnie i ukrzywdzi.

Świetny jest ten komiks. Strasznie się cieszę, że wydają u nas Aphrę, chociaż z jakiegoś powodu mam problem z nakłonieniem znajomych komiksoczytaczy do zapoznania się z nią.
BTW mam nadzieję, że po "Worst among equals" i następnym arcu Kev Walker jeszcze wróci na chwilę!

Zakupiona, leży, najpierw muszę nadgonić komiksy z legend, trochę numerow się zebrało.

Komiks kupiony, ale że czytam aktualnie Ostatni Strzał i równolegle Zjawę z Tatooine to chwilowo mam przesyt i poczeka na lepszy dzień :)

Jak ktoś z Egmontu czyta, to bardzo za Aphrę dziękuję. Bardzo ciekawa postać, a bardziej jej perypetie i droidy :)

Fajny komiks.

Okładka lekko spoilerująca. Fajnie, że Aphra wychodzi u nas dalej, wątek Rura zostanie zamknięty. Annual też jest dobry.

Jeszcze nie miałem okazji się temu przyjrzeć :(

Tylko nie ta pani...

Mi ta humorystyczna historyjka przypomniała jeden konkretny komiks, gdzie Vader był smutny, że nikt nie pamięta o jego urodzinach :D.

Czytając historyjkę z Vaderem przypomniały mi się czasy krótkich opowieści z Talesów za czasów Dark Horse.
Ech, to były czasy

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.