Różne

John Williams - Star Wars: Galaxy's Edge

DisneyMusicVEVO

"Star Wars: Galaxy's Edge", park rozrywki całkowicie poświęcony Gwiezdnej Sadze, zostanie oficjalnie otwarty 31 maja w Disneyland Resort w Anaheim, natomiast 29 sierpnia w Orlando w Walt Disney World.
Niedawno na łamach Bastionu informowaliśmy o pojawieniu się wideo zapowiedzi, promującej to wydarzenie. Z tej okazji John Williams skomponował specjalny utwór, promujący atrakcję w parku rozrywki. Na łamach kanału YouTube DisneyMusicVEVO można posłuchać utworu Johna Williamsa: "Star Wars: Galaxy's Edge Symphonic Suite" (bez dźwięków i wideo zapowiedzi).
Więcej informacji o parku rozrywki Star Wars: Galaxy's Edge prezentujemy w tym miejscu.Tagi: John Williams (388) Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (75)

Komentarze (10)

Bedzie się działo :)

Temat z Parku jurajskiego to to nie jest, ale może być.

Fajne, pasuje mi do parku rozrywki

Dużo lepsze niż wszystko z dotychczasowych soundtracków do "nowej trylogii" pisanych przez Williamsa, a i tak tylko niezłe.

Po wysłuchaniu tego dzieła stwierdzam, że nie zachęca mnie do odwiedzenia tego parku rozrywki. Nawet, gdyby było mnie stać, na taką rozrzutność, to i tak bym się nie wybrał, ten utwór zupełnie zniechęca do odwiedzin jakiegokolwiek parku rozrywki :D

Z gatunku: dużo się dzieje, podobno jakaś przygoda, ale chaotyczna tematyka, i w sumie nie wiadomo o co chodzi - jakie emocje za tym stoją? Jak na reklamę, to taki placeholder wystarczy.

W przypadku spin-offów było "Music inspired by John Williams" - tutaj maestro czerpie inspirację z parku. :D

Williamsowe. ~:)

Jak rozumiem będzie to leciało z głośników w parkach w pętli? ~;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.