Gry komputerowe

Star Wars Jedi: Fallen Order -garść nowych informacjiOd prezentacji pierwszego trailera Fallen Order minął już niemal miesiąc i wszyscy fani niecierpliwie czekają na nowe informacje związane z grą, na razie nie ma ich za wiele, ale wygląda na to, że zmieni się to już niedługo. Według najnowszych plotek i przecieków fragmenty rozgrywki mają zostać zaprezentowane szerszej publiczności podczas zbliżających się targów E3 (11-14 czerwca) oraz imprezy EA Play.

Electronic Arts wydaje się bardzo wierzyć w projekt, prognozowaną sprzedaż ustawiono na poziomie 6-8 milionów egzemplarzy, co byłoby bardzo dobrym wynikiem dla gry nastawionej wyłącznie na rozgrywkę dla jednego gracza. Nowa pozycja ze świata Gwiezdnych Wojen będzie największą i jedną z najważniejszych premier EA w tym roku, po tym jak Anthem nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Przypomnijmy, że zakładano tam sprzedaż na poziomie 6 milionów egzemplarzy.

Tagi: E3 (37) EA Polska (36) Electronic Arts (125) Jedi: Fallen Order (44)

Komentarze (12)

Pudełkowe wydania na konsole, to chyba będą.

Gra może być przyzwoita, ale to wszystko mi pachnie desperacją, nie wiem czemu

Btw., Andrew Wilson z EA cośtam rzekł, że przyszłe pra-premiery ich gier mogą być udostępniane podobnie, jak to wygląda dzisiaj w przypadku gierek mobilnych, także tego ...

Po ostatnich newsach dotyczących słabizny "Anthem" i oczekiwań co do "Fallen Order", a także statystyk sprzedażowych elektroników, obawiam się, że wersja cyfrowa może być jedyną dostępną w Ocośtam :(

Na razie minusem jest brak pudełkowego wydania. Wygląda, że dostępna będzie tylko wersja z Ocośtam. Hmmm, to spory minus.

A 10 lat przerwy, to dobry pomysł. Po premierach czterech filmów ten zalew gier SW z nimi związanych był przytłaczający. Ileż można.

Będę to wspierał finansowo ale nadziei wielkich sobie nie robię, ważne żeby coś drgnęło w końcu po latach marazmu.

Można też zrobić 10 lat przerwy przed następna grą, żeby nie było przesytu.

A mnie wqr<biiiiiiiiiiiip> to ustawianie poprzeczki przez "inwestorów" i "twardych głów" w zarządzie EA (i nie tylko). A jak będzie 5.999.999 to można to już uznać za porażkę czy sukces? ... Korporacyjny debilizm.

Rif, jestem raczej pozytywnie nastawiony tyle że martwi stwierdzenie z panelu gry jaki był na ostatnim Cellebration że gra ma być zrealizowana w stylu przypominającym animację serialu REBELS. Było nawet chyba powiedziane że intro odbiega od realnego wyglądu gry. O ile dobrze zrozumiałem.

Co do jakości gry raczej nie mam obaw - może nie będzie mózg.rozje**nie, ale taka ekipa popeliny nie odstawi.
Natomiast o sprzedaż się obawiam i mocno trzymam kciuki, żeby te założone miliony osiągnęli, bo w przeciwnym przypadku będzie smutny koniec gier SW (wtedy to już tylko pozostanie nadzieja, że licencja w przyszłości trafi też w inne ręce).

Grafika nie jest AŻ tak istotna, ważne, by była to naprawdę dobra gra.

@benk - a zwiastuna nie widziałeś, na którym pokazują postaci na silniku gry? Marudzić trzeba.

jak wywalą cartoonową grafikę a`la REBELS - a o tym było coś mówione ,to olewam temat

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.