Rebelianci

Filoni tweetuje o Ahsoce

Różne

Stało się chyba jasne, że Filoni coś szykuje, a przynajmniej ma jakiś plan. Producent „Rebeliantów”, który obecnie zajmuje się ostatnimi odcinkami TCW i pierwszym sezonem „The Mandalorian” obchodził wczoraj urodziny i z tej okazji wstawił kolejny rysunek przedstawiający Ahsokę. Nie jest on może tak interesujący jak ten ostatni, za to cytat z pewnością zwraca uwagę.Dziękuję wszystkim za życzenia, naprawdę je doceniam. A teraz małe co nieco dla Was.

"Nie dręczcie się dzisiaj zbytnio myślą o podróży. Kto wie, może ścieżki, którymi każdy z was powinien wędrować, już ścielą się wam u stóp, choć jeszcze tego nie widzicie".
- Tolkien


Jest to rzecz jasna cytat Galadrieli z „Drużyny Pierścienia”. Elfka wypowiedziała te słowa pod koniec pobytu Froda i przyjaciół w Lothorien, gdy nie wiedzieli którą trasą podążyć dalej. Dla nas jednak oznacza to zapewne co innego: może historia Ahsoki (a w domyśle również Sabine i Ezry) już jest zaplanowana i może potrzeba jedynie czasu, by ją zobaczyć. Kto wie, może zobaczymy animowanych bohaterów w wersji aktorskiej w „The Mandalorian"? Albo w kolejnych sezonach „Ruchu Oporu”?

Przy okazji warto wspomnieć, że tym zdjęciem Dave zainaugurował otwarcie swojego konta na Instagrama. Na pewno warto dodać go do obserwowanych.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (426) Instagram (18) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (125) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (556) The Mandalorian (118)

Komentarze (7)

Miłe zaskoczenie :)

Ufff, dobrze, że nie wiem co to Icośtam. ~;)

Dalsze losy Ezrasza? Hmmmm, ja nie wiem jak się skończyły poprzednie...

Wolałabym jakiś serial lub książkę o dalszych losach Ahsoki, Ezry i Sabine.

Tonący Aśki się chwyta :)

Czyżby szykowało(y) się nam interesujące cameo(a) w nadchodzących filmach / serialach?

Może nie zginęła.

Filoni lubi patrzeć na nasze cierpienie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.