Książki

Szykuje się powieść o Kylo Renie?

O powieści o Kylo Renie już kiedyś słyszeliśmy. Pojawiła się po Celebration na australijskim Amazonie, później wydawnictwo odcięło się od tej informacji. Jednak możemy sobie ponownie pospekulować, gdyż na Twitterze dostępny się ciekawy wpis pisarki V.E. Schwab, która chciałaby napisać właśnie powieść o Kylo Renie. Jeden z fanów udostępnił go z dopiskiem hint (wskazówka), a jego post polubił fanpage wydawnictwa. Czyżby więc książka o Benie Solo się jednak powstawała? A może to tylko pobożne życzenia lub luźne plany? Czegoś o nowych tytułach pewnie dowiemy się w przyszłym miesiącu podczas SDCC, ale Journey to Star Wars: The Rise of Skywalker zostało już w całości zapowiedziane, więc ewentualna powieść o Kylo mogłaby zadebiutować dopiero później, zimą.Jednak pewnie w Polsce książka i tak nie pojawiłaby się zbyt szybko. W internecie dostępna jest zapowiedź „Ostatniego rozkazu” od Uroboros. Pamiętacie plany wydawnictwa na ten rok? Książka nie pojawiła się w kwietniu, nie będzie jej też - jak ogłoszono później - w czerwcu. Data premiery to teraz 21.08 w Empiku i 04.09 w pozostałych księgarniach. Cena to zawrotne 49.99 zł. Przypomnijmy, że wydawnictwo rozpoczynało przygodę ze Star Wars jesienią 2015 z książkami po 34.99.Tagi: Del Rey (466) Plotki (1069) V.E. Schwab (1)

Komentarze (12)

Wszedłem w komentarze, by zobaczyć, czy ktoś ciśnie z nazwiska pisarki. Nikt nie ciśnie. Co ten Bastion? Son, I am disappoint.
Książkę niech piszą, przyda się. A Uroboros to *****, wiadomo.

@Lubsok: Tzn. uważasz, że to będzie słabe, dlatego cena jest z kosmosu? Ja nie wypowiadam się o treści, bo jej nie znam, ale cena jest dla mnie w porządku. Jakby było te 10 zł mniej, to jak to jest różnica? Dla mnie żadna.

xprt - tak, cena to jest przegięcie. I nie znaczenia, czy ktoś zarabia miesięcznie 2000 zł czy 20000 zł. Płacić tyle za pulpę to jest grube przegięcie. Używane można kupić tanie jw antykwariacie (i to w lepszym wydaniu).

#uroborosMUSIodejsc

Kylo jakoś mnie wcale; i tak za dużo go w filmach. ~:P

Na niemieckim A. "The Last Command" 9.29€ (jakieś 40PLN), na Kundelka 6.77€, więc 50PLN jest ceną od czapy. Nieważne czy to dużo, czy mało.

Aha, za "Ostatni rozkaz" (nówka nieśmigana, II wydanie) dałem piekielne 6.66PLN i tyle ta książka jest warta.

Powieść o Kylo Renie - taaak!!!
V.E. Schwab - mieszane uczucia. Czytałam jedną jej książkę, ale to jednak pisarka dla młodzieży, więc mi już nie bardzo pasuje. W każdym razie, pisarka na topie, może rzeczywiście ktoś ją poprosił o dołączenie do pisarzy SW.

Nie przesadzajmy, że cena jest zawrotna. Raz, że 50 zł to żadne pieniądze, dwa - wszystko zależy od formy wydania, oprawy, papieru itd.

Wszedłem przed chwilą na stronę jednej księgarni i jest np. książka 308 stron za 36 zł w promocji (normalna cena 45 zł). Naprawdę te marne 10-15 zł robią Wam taką różnicę?

Niestety - zgodnie z znienawidzoną tradycją Uroborosa przesunięciu zawsze ulegają wszystkie książki.

Przeczytałabym taką książkę o przeszłości Kylo Rena (najlepiej o tym jak przechodził na Ciemną Stronę) . A skoro "Ostatni Rozkaz" wychodzi dopiero w sierpniu, to ciekawe kiedy będzie nowy Thrawn. Chyba w końcu przeczytam w oryginale...

nas to nie rusza [2]

Zajechali polskie książki

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.